З приходом осені багатьох українців починає цікавити запитання: чи будуть переводити годинники на зимовий час? 2022 року ця подія традиційно станеться в останню неділю жовтня

В Україні двічі на рік переводять годинники, а роблять це через те, що існування традиції відповідності біологічного часу календарному та для економії електроенергії.

І традиційно в Україні  годинники на зимовий час переводять в останню неділю жовтня. Потрібно буде це зробити в ніч проти 30 жовтня. О 04:00 ранку стрілки годинника переводяться на одну годину назад. Тому, що взимку світає пізніше, а сутінки настають раніше, ніж у літній період.

Виробники почали встановлювати переведення годинників в електронних пристроях за замовчуванням, тому такі побутові прилади переводять час самостійно. А ось для механічних і таких, які не підключені до Інтернету, необхідне переведення вручну.

А в деяких людей переведення годинників приносить фізичний дискомфорт і може негативно впливати на здоров’я людини. І щойно ви дізналися, коли переводять годинники 2022 року, одразу потрібно правильно підготуватися до цієї події.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.