fbpx
Суспільство
З приходом осені багатьох українців починає цікавити запитання: коли в Україні переводять годинники на зимовий час 2022 року

Двічі на рік в Україні переводять годинники. Роблять це з двох причин: через існування традиції відповідності біологічного часу календарному та для економії електроенергії.

Коли переводять годинники 2022 року на зимовий час

В Україні традиційно годинники на зимовий час переводять в останню неділю жовтня. Тобто 2022 року потрібно буде це зробити в ніч проти 30 жовтня.

О 4:00 ранку стрілки годинника переводяться на одну годину назад. А все тому, що взимку світає пізніше, а сутінки наступають раніше, ніж в літній період.

Виробники почали встановлювати переведення годиників в електронні пристрої за замовчуванням, тому такі побутові прилади переводять час самостійно. А ось для механічних та таких, які не підключені до інтернету, необхідне переведення вручну.

Часто переведення годинників приносить не лише фізичний дискомфорт, адже змінюються плани та потрібно проводити певні механічні дії, але й може негативно впливати на здоров’я людини. І, як тільки ви дізналися, коли переводять годинники 2022 року, відразу потрібно правильно підготуватися до цієї події.

Фото ілюстратвине, з вільних джерел.