fbpx

З Веронікою у нас завжди були гарні стосунки. Двоє дітей народилися, погодки, і дружина була весь цей час удома з дітьми. Але кілька місяців вона вже вийшла на роботу. Не можу зрозуміти, навіщо весь цей маскарад. Збирається вранці на роботу понад годину. Я підводжу її на машині на роботу і весь цей час змушений її чекати. А потім жінки дивуються, що їх зраджують? Повинен вдома дивитися, як вона ходить з маскою на обличчі і з накрученим на бігуді волоссям

Одружений я вже п’ять років. З Веронікою у нас завжди були гарні стосунки. Двоє дітей народилися, погодки, і дружина була весь цей час удома з дітьми. Але кілька місяців вона вже вийшла на роботу, і я почав помічати, що вона трохи змінилася.

Коли ми ще тільки одружилися, я не помічав, скільки часу вона проводить біля дзеркала. Потім двоє діток поспіль, коли не можна було жодної косметики. Я не кажу, що вона не стежила за собою, але не настільки ж, як зараз. І не можу зрозуміти, навіщо весь цей маскарад.

Збирається вранці на роботу понад годину. Довго підбирає одяг, зачіску, макіяж, перебирає свою косметику.

Краса, звичайно, вимагає зусиль, але все це мене дуже не влаштовує, бо я підводжу її на машині на роботу і весь цей час змушений її чекати.

Але справа не так у цьому. Мені не подобається те, що моя дружина, коли повертається додому ввечері, одягає якусь стару розтягнуту футболку, стягне шпилькою волосся і вважає, що вдома можна ходити і так. І у вихідні, якщо тільки ми нікуди не йдемо, одягнена вона так само.

Я не ревную, але не можу зрозуміти, невже треба добре виглядати тільки на людях, а вдома, для мене та дітей, підходить і такий варіант. Тим більше, що у нас дві дочки, і вони мимоволі вчаться такому ставленню до чоловіка у мами.

Коли я намагався поговорити з Веронікою про це, вийшло лише гірше. Вона образилася, і ми довго не розмовляли. Сказала, що я не розумію її і не жалію, що їй доводиться цілий день ходити на підборах, то вже можна вдома розслабитися. Але ж я не дозволяю собі не голитися у вихідні, чому до мене таке ставлення?

Є ж нормальний домашній одяг, а не тільки доношувати старі футболки, іноді це бувають навіть мої. Я не кажу, що на роботі не потрібно виглядати доглянуто і красиво одягненою, але чомусь я повинен вдома дивитися, як вона ходить з маскою на обличчі і з накрученим на бігуді волоссям.

Останнім часом я у себе на роботі спостерігаю за співробітницями і мені цікаво, чи вони вдома такі ж красиві? Чому ж тоді наші жінки дивуються, що їм зраджують чоловіки? Мені здається, моя логіка цілком правильна.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page