fbpx
життєві історії
За 9 років шлюбу чоловік навіть не натякнув на те, щоб купити або подарувати мені шубу, а постійно твердить, що це дорого для нього. Одного разу я, засмутившись від такого ставлення, сказала, що буду доношувати ту шубу, яку мені подарував минулий залицяльник років 10 назад, і він сказав: «Звичайно, носи». Я давно стала помічати, що мій чоловік великий скнара. У нього дві машини, у мене – одна дешева. Знайомі глузують з нас, особливо з мене

З чоловіком ми разом вже 9 років, в шлюбі народили і виховуємо сина. Це другий шлюб для мого чоловіка і перший для мене. Від першої дружини у нього є вже дорослий син.

Я давно стала помічати, що мій чоловік великий скнара. Це проявляється в багатьох речах.

Чоловік приховує від мене свою зарплату. Точніше, не приховує, а дуже занижує її, ніколи не говорить мені правду про те, скільки заробляє. Я стала розуміти, що багато речей, які нам дійсно необхідні, ми могли б купити, але чоловік постійно говорить, що ми не можемо такого дозволити собі.

На себе чоловік витрачає стільки, скільки потрібно. У нього дві дорогі машини преміум класу, у мене ж маленька машинка, і виявилося, що навіть своїм друзям чоловік говорив, що купив машину дружині не таку як собі, а набагато дешеву. Друзі мого чоловіка натякають мені, що у нас все добре з фінансами, і просто у відкриту сміються над нами, особливо, наді мною.

За 9 років нашого життя чоловік жодного разу не натякнув на те, щоб купити або подарувати мені шубу, а постійно твердить, що це дорого для нього.

Одного разу я, засмутившись від такого ставлення, сказала, що буду доношувати ту шубу, яку мені подарував минулий залицяльник років 10 назад, і він сказав: «Звичайно, носи».

Два роки тому мені довелося продати дачу, яка залишилас мені від дідуся, тому що ми хотіли купити більшу за розміром квартиру, а чоловік говорив, що у нього не вистачає. Я продала, бо думала це правда, а виявилося, він знову брехав мені. купив черех місяць після цього свекрам путівку в Домінікану. На хвилиночку – я з сином там жодного разу не була! Ось так і живемо.

Автор: Інга

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook