fbpx

За те, що підтримали Україну і українців, платять високу ціну: на расєї заборонили виступи і концерти цих артистів, які висловилися проти нападу московії на Україну

За те, що підтримали Україну і українців, платять високу ціну: на расєї заборонили виступи і концерти цих артистів, які висловилися проти нападу московії на Україну.

Зокрема, ще у перші дні війни Валерій Меладзе виступив проти нападу РФ на Україну, його підтримали деякі інші російськф зірки.

Російський Telegram-канал “Агентство” 14 березня з посиланням на слова анонімного учасника одного з московських музичних гуртів і за сумісництвом концертного промоутера повідомив, що російська влада забороняє виконувати пісні з репертуару українських артистів і запрошувати їх на концерти в РФ, а також організовувати концерти зірок, які засудили напад РФ на Україну.

Співрозмовник зазначив, що музиканти з його колективу зіткнулися з такою забороною минулих вихідних, коли готувалися до виступу в одному з московських барів.

За його словами, перед початком виступу вони отримали список заборонених українських артистів, в якому, зокрема, було вказано Monatik, гурт “Океан Ельзи”, Надя Дорофєєва, Настя Каменських, Макс Барських, а також співачки Віра Брежнєва, які будували до війни кар’єру в РФ та Світлана Лобода.

З російських артистів у списку опинилися Валерій Меладзе, який залишив РФ репер Oxxxymiron, Максим Галкін та Борис Гребенщиков. “Агентство” зазначає, що анонімний організатор концертних турів повідомив їм, що цих російських артистів “украй небажано” запрошувати і на концерти.

У публікації наголошується, що деякі російські знаменитості примусово підписують зобов’язання не висловлюватись про напад РФ на Україну.

Слава армії і ЗСУ!

Бережи нас всіх, Боже!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page