fbpx

За три дні до вторгнення Росії в Україну популярна телеведуча Маша Єфросиніна заявляла, що нікуди не збирається з Києва. “Була дуже вагома причина” – ведуча пояснила, чому змінила рішення. Вона також зізналася, де зараз її чоловік, український бізнесмен Тимур Хромаєв

За три дні до вторгнення Росії в Україну популярна телеведуча Маша Єфросиніна заявляла, що нікуди не збирається з Києва.

Але в інтерв’ю, яке опубліковано 10 квітня на YouTube-каналі “Люкс ФМ”, українська ведуча Маша Єфросиніна припустила, що її семирічному сину Олександру після пережитого під час війни може знадобитися допомога психолога.

Єфросиніна зазначила, що її син та 18-річна донька Нана зараз перебувають за кордоном.

“Я вивезла дітей, тому що в мене вже не було сил дивитися на їхні переживання. При цьому як 18-річна людина, так і семирічна страждають по-своєму. І досить гірко. Я не описуватиму, але була дуже вагома причина позбавити дітей від цього. Боюся, що одному з моїх дітей потрібний фахівець”, – сказала вона.

Ведуча уточнила, що йдеться про сина.

Вона також зазначила, що наразі не планує повертатися до Києва, де залишається її чоловік, український бізнесмен Тимур Хромаєв.

Сама ведуча стала волонтером та допомагала переселенцям у Львові.

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page