fbpx
Цікаве
“За це місто України Кремль заплатив аванс”: українська тарологиня, передбачення якої недавно здійснилися, кинула карти Таро з запитанням, чого чекати найближчим часом у Запоріжжі! “Один обман, зрада, і тому подібне!”

“За це місто України Кремль заплатив аванс”: українська тарологиня, передбачення якої недавно здійснилися, кинула карти Таро з запитанням, чого чекати найближчим часом у Запоріжжі! “Один обман, зрада, і тому подібне!”

З перших чисел жовтня майже щодня Запоріжжя у вогні від масованих ракетних ударів “сусідів”, які наче казяться за успіхи нашої армії на фронті. Йдуть з життя люди, руйнуються будинки та об’єкти інфраструктури. Чому так відбувається і чого очікувати людям, що там мешкають, які кожну хвилину живуть у страху, запитала у карт українська тарологиня Олена Бюн, бачення якої збувається.

“Тут чітко прослідковується маніпуляція – тиск зі сторони кремля та російського командування. Вона робиться цілеспрямовано, аби людських доль було більше знищено.

Ця ситуація пов’язана з місцевими двома-трьома олігархами, яким щось належить у Запоріжжі. У минулому в них була домовленість з рф про здачу міста. Але відбулась зрада, обман. Запоріжжя не здали за рахунок певних інтриг. В результаті відбувся повний розрив відносин цих цинічних олігархів з російською стороною.

А ще тут замішані великі гроші, хтось отримав навіть аванс за здачу міста і повертати його не планує. Карти кажуть: шукайте причини в минулому і в тому, що кому належить. Аналогічна схема відбулась і в Харкові та Дніпрі. Обіцяли, кошти взяли, але місто не здали”.

Влада міста, за баченням Бюн, зараз робить все можливе, аби захиститись від того, що роблять “сусіди”.

“Але захист поки слабкий, – каже Олена Бюн. – Там армагедон…

Запоріжжя як стояло, так і вистоїть. Але якою ж ціною… Життями людей. На жаль, удари “сусідів” по місту будуть продовжуватися. Та тільки по будинках, де мирне населення. А все тому, що росія навмисно тисне, аби відновити співпрацю з олігархами, які, до слова, хочуть уникнути в майбутньому покарання за скоєне.

Та не вийде, бо випали карти “судного дня”. Росіянам потрібне зараз саме Запоріжжя, бо частину області анексували, і місто вони хочуть якнайшвидше приєднати до рф. Тому вкотре закликаю людей бути в укриттях або на певний час покинути свої домівки”.

Бережіть себе  та своїх рідних!

Все буде Україна!

Слава Богу! Слава мужнім ЗСУ!

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page