fbpx

За вікном в одному кафе ми побачили пару, яка цілувалась. Я ще тоді, не знаючи, звернула сестрі увагу на них. А потім ми зрозуміли, що це Остап, і у моєї сестри почалась паніка. Ми не пішли зчиняти “бурю”, сестра не хотіла. Дорогою додому Орися пролила багато сліз. Мама так і не відпустила її того вечора додому. Та через тиждень Остап прийшов з квітами і почав просити пробачення

Моя сестра спішила того дня на концерт до улюбленого артиста, а потрапила у справжню халепу.

Коли сестра виходила заміж за Остапа, то чесно кажучи, ніхто із рідні не був у захваті.

Орися така ніжна і щира, товаришувала з Остапом який не оминав жодної “бурі” у школі. А потім і таким виріс, самозакоханим і неприступним. Тільки моя сестра знаходила до нього підхід, а він завжди тримав її, як запасний варіант.

Та коли Орися заявила, що при надії і вони з Остапом одружуються, то спантеличені були усі хто в хаті. Та перечити не стали адже це її вибір, нам залишалося лише підтримати Орисю в цьому.

Жити молодята пішли окремо на квартиру, яка нам дісталась від бабусі. Тато ще тоді сказав, що нам важко буде з зятем ужитися в одній хаті, тому краще молодятам будувати своє сімейне гніздечко окремо.

Народилась донечка у сестри, мене навіть взяли за куму. Я часто навідувалась до сестри та рідко там можна було застати Остапа. Він як не з друзями на “пінному”, то на футболі.

Сестра виправдовувала його, говорила, він така людина, яка не буде сидіти на місці. А через рік сестра знову чекає на немовля.

Тут вже і мама підключалась на допомогу. Народився хлопчик, сестра не давала собі ради з двома. А життя Остапа нічим не змінювалось.

Мабуть, він ще не дозрів бути батьком і не усвідомлював всієї відповідальності. Щоб не слухати постійні претензії і дитячі плачі, шукав причин втекти з дому.

Якось Орися зателефонувала мені, що вже не може більше так, що їй потрібна якась розгрузка. І в мене виникла ідея зробити вилазку для сестри. Якраз у нас в місті на ці вихідні був концерт її улюбленого співака.

Я купила квитки для нас двох. З батьками домовились, щоб ті посиділи з дітьми. А Остапу навіть нічого і не казали, його ж і так цілими вихідними ніколи немає в дома.

Ох і добирались ми на цей концерт. Надворі тоді була страшенна злива посеред зими.

Сніг топився під ногами і була суцільна каша. А нам ще двома транспортами добиратись. Промокла ми тоді добряче.

Але були щасливі. Весь концерт моя сестра не відводила очей від сцени. А потім ще пішли зробити кілька фото на згадку по місту.

Та за вікном в одному кафе ми побачили пару, яка цілувалась. Я ще тоді не знаючи, звернула сестрі увагу на них. А потім ми зрозуміли, що це Остап. І у моєї сестри почалась паніка.

Ми не пішли зчиняти “бурю”, сестра не хотіла. Дорогою додому Орися пролила багато сліз. Мама так і не відпустила її того вечора додому.

Та через тиждень Остап прийшов з квітами зі словами про якесь непорозуміння. Він просив Орисю повернутись і обіцяв, що такого більше не повториться.

Сестра і досі наївно вірить йому, мабуть дуже сильні має почуття. А я розумію, що в словах Остапа багато брехні.

Та як відмовити сестру від цих стосунків, як не знаю, бо з таким чоловіком, на мою думку, вона ніколи по-справжньому не буде щаслива.

Що б ви порекомендували мені зробити в цій ситуації?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page