fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Суспільство
Забудь про ці фрази, якщо не хочеш втратити чоловіка

Часто на одні і ті ж речі представники сильної і слабкої статі дивляться під зовсім різними кутами, і фрази, які для жінок здаються абсолютно безневинними, для чоловіка можуть стати тривожним сигналом.

Більш того, озвучивши, здавалося б, невинне речення, можна спровокувати серйозну сварку або збудити почуття образи. Так що обережніше грайте з вогнем, пані.

Давайте розбиратися разом, що це за фраза-стопи, про які краще забути.

1. “Будь нарешті чоловіком”. Це удар нижче пояса. Серйозно. Мабуть, більш принизливу фразу вигадати вкрай важко. В один ряд з нею стають порівняння з “ганчіркою” і “підкаблучником” або натяк на неспроможність у ліжку.

2. “Я тут подумала”. Чоловіки стверджують, що це індикатор, після якого пропонується щось дуже серйозне.

Читайте також: СИН З НЕВІСТКОЮ ОБРАЗИЛИСЯ НА МАТІР ЗА ТЕ, ЩО ВОНА КУПИЛА СОБІ АВТОМОБІЛЬ

Наприклад, “Може, ти більше не дружитимеш з Андрієм”, “Може, мені до тебе переїхати”, “А чому б нам не одружитися”, “Давай заведемо дитину”. Звичайно, це правило працює далеко не завжди, але, треба сказати, із завидною регулярністю.

3. “А от мій колишній”. Тут взагалі без коментарів. Нікому не приємно порівняння з екс-коханками, дружинами і подругами.

4. “Ти де був?” (як варіанти: “Хто дзвонив?”, “Кому ти дзвониш?”, “Хто тобі написав?”). Давайте начистоту: вам і самій не дуже-то сподобалося б, якщо подібні питання ставив чоловік.

Є в цих словах частка недовіри. тотального контролю і дзвіночка про початок сварки.

5. “Ти мені все життя зіпсував!” (як варіант: “Я стільки часу на тебе витратила”). Ох вже ці нескінченні докори! Врешті-решт ви самі обирали собі супутника, ніхто вас силоміць не тягнув.

У стосунках є багато як хороших, так і поганих моментів, відповідальність за які несуть обидва. Постійно відчувати себе винуватим не сподобається жодній людині.

Одного разу ваш партнер може занадто буквально сприйняти полум’яний спіч і, зібравши речі, піти геть, щоб не зіпсувати вам роки, що ще попереду.

6. “Я товста? Я товста!!! Ти вважаєш мене товстою”. Вживати при чоловікові якісь слова критики на адресу своєї фігури, особи, зовнішності і суворо заборонено.

Адже якщо людині 20 разів сказати, що вона свиня, в результаті – вона захрюкає. Так і тут. Якщо ви постійно будете твердити, що ви товста, плоска, стара, дурна і, він теж почне так думати.

Краще “насущні” проблеми з приводу зайвої ваги, целюліту, посічених кінчиків волосся, коротких ніг і широких стегон обговорювати з групою підтримки – улюбленими подругами, а не з коханим чоловіком.

Джерело.

Related Post