fbpx
Суспільство
Заходи посилюються: без документів краще не виходити. Про тотальні перевірки повідомила Нацполіція. Що думаєте?

Сьогодні, 18 березня, Україна «занурюється» в новий виток карантину і відповідно в ще більш жорсткі умови його проходження.

Крім того, що в громадський транспорт не пускатимуть велику кількість людей, а саме: по десять чоловік в маршрутку і по 20 чоловік в трамваї, автобуси і тролейбуси, так ще й в українців будуть тотально перевіряти документи, повідомляє прес-служба Національної поліції.

Також у громадян, яких зупинять на вулиці, поліцейські будуть дізнаватися маршрути і мету їх проходження і перевіряти, як вони виконують строгі карантинні обмеження.

Представники Національної поліції будуть роз’яснювати українцям про необхідність і важливість дотримання Коронавірусного карантину і проводити детальну профілактичну бесіду.

Як пояснив глава Нацполіціі Ігор Клименко, правоохоронці посилять контроль за дотриманням вимог карантинних заходів.

“Зусилля правоохоронців будуть спрямовані на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо важливості дотримання часових обмежень пасажирських перевезень, проведення масових заходів і роботи певних категорій закладів. Виконання цих обмежень стане своєрідним тестом на людяність і правосвідомість кожного”, – підсумував Клименко.

Нагадаємо, в Україні в зв’язку з ситуацією коронавируса ввели карантин, який триватиме три тижні, а саме – з 12 березня по 3 квітня 2020 року, якщо карантинні заходи не будуть подовжені.

Джерело

Фото – .Фокус

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page