fbpx
Цікаве
Залишилося дочекатися цього моменту! Майбутнє Різдво і конфлікт в Україні – що їх поєднує? Про це й розповіла одна з найвідоміших експерток-тарологинь України Хомутовська, чесно відповіла на це та інші хвилюючі питання

Майбутнє Різдво і конфлікт в Україні – що їх поєднує? Про це й розповіла одна з найвідоміших експерток-тарологинь України Людмила Хомутовська, а саме про те, чи закінчиться війна до Різдва.

Повномасштабна війна в Україні триває майже 8 місяців. І майже щодня, як ви самі бачите, з’являються нові пророцтва про те, коли вона закінчиться.

З одного боку, це зовсім не дивно, адже всім хочеться, щоби це припинилося. Астролог Людмила Хомутовська вкотре висловила свою думку щодо цього.

Ділимося з вами новими прогнозами астрологині й тарлога щодо закінчення війни. Хомутовська чесно відповіла на це та інші хвилюючі питання.

Наразі напружена ситуація на південному напрямку. І всім було цікаво, чи Херсон звільнять до кінця року.

Астролог запевнила, що це станеться дуже скоро. Усі карти говорять про те, що зараз триває складна боротьба. Але невдовзі українські війська визволять місто з окупації. Сподіваємось, що так воно і станеться.

Третя світова війна

Усіх нас так чи інакше хвилює питання, чи буде третя світова війна і чи готується мир до цього. Астролог однозначно відповіла, що світ, звичайно, готується до цього. Адже заяви російського уряду не лишають нікому вибору.

Але чи буде велика війна? Поки що неможливо сказати напевно. Скоріше світ зараз активно працює над тим, щоб цього запобігти. Хочеться вірити, що їм вдасться.

Коли закінчиться війна: нові пророцтва

Британський уряд зробив прогноз про те, що з такими темпами війна в Україні закінчиться до Різдва. Адже наступ просувається дуже активно та успішно.

Пані Людмила вирішила відповісти, чи це так. Хомутовська сказала, що це один із можливих сценаріїв.

Однак це все під питанням, адже це станеться лише за умови збереження того темпу, який є зараз. Але треба розуміти, що неможливо постійно зберігати шалений темп. До того ж, є багато змінних факторів.

Тому таролог вважає, що перемога у цій війні настане трохи згодом. У попередніх своїх прогнозах вона неодноразово повторювала, що прогнозує закінчення війни приблизно на березень 2023 року.

Події у світі

Окрім війни, людство також побоюється кліматичних змін, які можуть призвести світ до сумного фіналу.

Однак таролог заспокоїла і сказала, що найближчі три роки такого точно не станеться. Не буде жодних стихійних лих, які можуть знищити весь світ.

Таро-прогноз Людмили Хомутовської обнадіює, але водночас змушує замислитись. Тож не сподіваємось на блискавичну перемогу і працюємо далі не покладаючи рук.

Наша Україна обов’язково переможе – у цьому не сумнівається вже ніхто. Залишилося дочекатися цього моменту та зробити все можливе, щоб наблизити цей день!

Слава Богу, Україні і нашим неймовірним ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page