fbpx
життєві історії
Замість того, щоб складати гроші на квартиру, моя Ольга купує собі одяг, ходить на епіляцію, манікюри, і при тому не соромиться говорити, що немає в що одягнутися. “Ти ж мене красивою покохав! Я змушена “тримати марку”. Та мене від цього вже нудить. По-перше, я дуже хочу дитину, тому і підняв недавно цю тему. Та виявляється, і це не входить в її плани, бо фігура постраждає. Замість дитячого сміху в нашій хаті – пес за 6 тисяч

Замість того, щоб складати гроші на квартиру, моя Ольга купує собі одяг, ходить на епіляцію, манікюри, і при тому не соромиться говорити, що немає в що одягнутися. “Ти ж мене красивою покохав! Я змушена “тримати марку”. Та мене від цього вже нудить. По-перше, я дуже хочу дитину, тому і підняв недавно цю тему. Та виявляється, і це не входить в її плани, бо фігура постраждає. Замість дитячого сміху в нашій хаті – пес за 6 тисяч.

Я все життя багато працюю, хоч і в офісі, але часто працюю до “останнього робітника”. Обсяг роботи великий, часто недостатньо сплю, але за таку роботу могли б платити і більше.

Добре, що маю жінку і як приходжу додому, то хоч поїсти є що, але і то не завжди…

Ми з Ольгою почали зустрічалися коли мені вже було 31 а їй 28. Довго не зустрічалися, вирішили відразу ж жити разом. Ольга заполонила мене своєю красою.

Не знав я тоді, що на ті всі жіночі “штучки” треба стільки грошей. Як прийшлося разом жити, то іноді і варити їсти Ольга не хотіла, бо манікюр новенький.

Хоч я хотів наскладати на власну квартиру, поки це не в виходить.

Та і тепер додалося нових витрат, то нові сукні, то спідниці, то лазерна епіляція то манікюр. На мої прохання купувати менше одягу вона відповідала, що ти ж мене красивою полюбив, а це все гроші коштує, і взагалі, їй скоро не буде, що одягнути.

Хоча чесно кажучи, ті речі ледве-ледве поміщалися в шафу.

Пізніше перед якоюсь датою Ольга дуже випрошувала в мене собачку, але не аби яку, а породисту. І з скреготом зубів я погодився. Тисяч 6 прийшлося віддати за то мале чудо.

Час минав. Несподівані витрати були всюди. То куча їжі, яку навіть не встигали з’їсти і частина летіла у смітник, то одяг, але тепер ще й для собаки, і так по колу.

Попри все я вирішив з нею поговорити, а за одно і запитати про спільну дитину. Адже я не молодію, і все-таки хочеться, щоб мене будили діти, а не пес.

Після важкої розмови Ольга сказала, що ще не готова до дітей і взагалі їх не планує, бо вони зіпсують її фігуру…

Читайте також: В цей момент свекруху наче підмінили. Вона ходила невдоволена, а вчора ще й заявила, що мене нічого не цікавить, ну хіба що порядки в будинку. І що таке життя “не личить” заміжній жінці, тим більше майбутній мамі. “Ти повинна вміти все робити на городі і вдома, і на роботу встигати. А ти як думала? Адже всі жінки працюють і встигають все в дома”. А ввечері з роботи повернувся чоловік

Як я з нею не говорив, що не казав, і навіть те, що мені нема діла до фігури, вона все одно сказала, що не готово пожертвувати фігурою заради дітей.

Ось тепер я не знаю, що мені робити… Чи залишатися з Ольгою, чи знайти ту, хто і дитину захоче і по дому зможе все робити?

А ви як думаєте, чи добре коли жінка в майже як 30 років вибирає фігуру, а не дітей?

Дуже мені цікава ваша думка!

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page