fbpx
життєві історії
Заміж я вийшла за нелюба, бо цього хотіли батьки. Ігор з багатої родини, в них сімейний бізнес. “Не хочемо ми з батьком, щоб ти, як ми все життя, від зарплати до зарплати перебивалася”. Пішовши в них на поводу я упустила свій шанс бути коханою і щасливою з Данилом, якого кохала ще зі студентських часів. Вже на самому весіллі я зрозуміла, що зробила велику помилку. Такого фіналу я точно не очікувала

В студентські роки я зустрічалася з одним хлопцем, Данилом, дуже хорошим, він завжди був поруч, підтримував, все в ньому було ідеально, як принц з моїх мрій, але єдиним його мінусом була – бідність.

І хоч для мене цей мінус зовсім не мав значення, для моїх батьків це було, як кість в горлі.

Вони все життя були не дуже багаті, виживали від зарплати до зарплати.

А тепер всіма силами намагалися мені завадити бути з Данилом.

Вони намагалися мене звести з Ігорем, старшим за мене чоловіком, хоч і не дуже гарним, і не добрим за характером, але в нього була одна суттєва перевага в очах батьків. Він і його сім’я були багаті, мали свій бізнес.

Вони довго надокучали, просто життя мені не давали. Вони все казали, що не хочуть, щоб я жила в злиднях, не хочуть, щоб як вони – чекала зарплати. Так тривало довший час.

Я не змогла втриматись від їх тиску, і згодилася на одруження з Ігорем.

Зіграли весілля ми швидко, навіть не позустрічалися взагалі.

Ну що сказати, весілля було помпезне. На таке з Данилом ми б за пів життя не наскладали.

Як би гарно не було, але на серці шкребли кішки.

На весіллі Ігор був стриманим, холодним. Під час першого танцю майже не дивився на мене. А за столом і зовсім не звертав уваги.

Звісно, я намагалася з ним заговорити, знайти спільні теми для розмов, але не виходило. І це було дивно для мене, адже з Данилом ми завжди мали про, що поговорити. Ми розуміли одне одного з пів слова, а тут…

Я все спихала на те, що треба більше часу нам з Ігорем, щоб пізнати одне одного.

Весілля підійшло до кінця, гості роз’їхалися, а я, вже тепер з своїм чоловіком направилася до готелю. По дорозі в його автівці ми іноді перекидалися невеличкими фразами, а потім йому подзвонив телефон і я ніби зникла для нього.

Коли ж ми прийшли в створений персоналом “райський куточок” для молодят, він поводився досить холодно. Походивши задуманий по кімнаті з-пів годинки, зібрався і сказав, що має якісь справи по бізнесу, а я можу лишитися відпочити, адже номер і так вже був оплачений.

Я не встигла нічого сказати, як двері закрилися і він вже пішов.

Оглянулася, і побачила розкішний номер, але мені не було до нього діла.

Не пройшовши і кроку, сіла і сльози покотилися рікою.

Там змішалося все: відчай, злість, жалість до себе, не любов до нього, розуміння, що як раніше не буде, розуміння, що я втратила частину себе, найцінніше, що могло бути, що не купиш за ніякі гроші – свою кохану людину.

Тоді тремтячими руками я набрала номер. Цей номер був Данила. Я не знала чи він відповість, не знала, чи взагалі захоче зі мною говорити.

Але мені не було до кого звернутися і на щастя він підняв слухавку. Я не змогла приховати свій тремтячий голос, а згодом і взагалі плач.

Він запитав де я, і згодом приїхав.

Я довго плакала на його плечі. А потім ми довго говорили, сміялися, ділилися всім чим хотіли.

Тоді він зізнався, що попри все досі мене любить. Я не знаю, як так сталося. Зранку я прокинулася в його обіймах.

Ми підтримували зв’язок і потім, завжди списувалися і говорили по телефону. А мій законний чоловік і зовсім не звертав уваги, він був в роботі, в свої друзях. І максимум про що ми говорили, це про те, що буде на вечерю і яку сорочку попрасувати.

Читайте також: Гнат замовив на вечерю вареники. Я мала їх зробити швидко, щоб не при ньому, бо не любив, коли борошно всюди розсипане і багато брудної посуди. Тоді дуже переживала, щоб тільки чоловіка не розлютити. Швидко зробила вареники, зварила їх, все прибрала. І дзвінок у двері! Чоловік прийшов! “Любий, як ти вчасно, все встигла! Вареники смачні! Мий руки і сідай їсти!” Що тоді було…, а все через горнятко, що стояло “не на своєму місці”

Коли чоловік їхав на роботу я видихала. А коли він писав, що я можу його не чекати, і він не приїде, то кликала Данила.

Десь за місяць після таких походеньок, дізналася, що чекаю дитину.

Попри все, я відчувала, що батько дитини Данило.

Та тепер не знаю що робити? Кому і що слід казати? І з ким мені далі бути? З коханим чи з законним чоловіком?

Автор – Настя Г.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page