fbpx
життєві історії
Заміж за Володю я виходила, маючи у власності свій, досить таки хороший автомобіль. Батьки постаралися, і за успішність подарували на повноліття. Чоловік ще тоді пожартував: “О, як добре! Не будеш мою випрошувати”. Того дня Володя прийшов з роботи без настрою, щось там у нього не ладилося, і він видав “геніальну”, на його думку ідею. Чесно, в мене був ступор

Заміж за Володю я виходила, маючи у власності свій, досить таки хороший автомобіль. Батьки постаралися, і за успішність подарували на повноліття. Чоловік ще тоді пожартував: “О, як добре! Не будеш мою випрошувати”. Того дня Володя прийшов з роботи без настрою, щось там у нього не ладилося, і він видав “геніальну”, на його думку ідею. Чесно, в мене був ступор.

***

На моє 18-річчя тато підніс мені чудовий подарунок – автомобіль середнього класу. І ось уже 5 років я їжджу за кермом своєї автівки.

Я завжди ставилася до машини з особливим трепетом, купувала поліролі та ароматизатори, акуратно їздила за кермом, тому автомобіль навіть через 5 років виглядає новим.

Чоловік одружився зі мною, коли я була вже з машиною, ще сміявся, що йому пощастило, і я не буду просити його автомобіль. До слова, їздив він на БМВ.

Одного разу у чоловіка на роботі виникли труднощі, і він почав шукати способи заробітку. Недовго думаючи, він вирішив вечорами працювати в таксі.

Я була не проти, але коли дізналася, що він збирається працювати на моїй машині була здивована.

У таксі ж часто бувають неадекватні клієнти, які можуть забруднити салон, подряпати або щось зламати.

Я вже мовчу про те, що збільшиться пробіг, і машина дуже скоро буде в поганому стані.

Для мене машина – це мій другий дім, в ній панує тільки моя енергетика. Я не хочу сідаючи в салон, відчувати запах перегару від якогось клієнта.

Володя був в люті від моєї відмови.

– Не можу ж я працювати на БМВ, вона дорожча і її шкода. А на твоїй можна і попрацювати.

– Але ж не ти купував мені цю машину, це подарунок батьків, про це не може бути й мови.

Справа дійшла до того, що ми не розмовляли місяць. Ну не хочу я, щоб моя машина була таксі. Ну, будь-яка розумна людина піде на таке, тільки в крайньому випадку.

Володя заспокоївся тільки через час і знайшов інший спосіб заробітку, а у мене до сьогодні всередині образа. Виходить мої речі йому не шкода, а свої він дбайливо зберігає.

А що б ви зробила на моєму місці?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page