fbpx

Зараз ми з чоловіком маємо вже трикімнатну квартиру, машину, їздимо відпочивати по Україні, все зробили самі. І чомусь усі родичі чоловіка вважають, що ми їм маємо давати гроші. Дізналася, що його батьки зайняли грошей у нас братові, щоб той поїхав відпочивати на Новорічні в Карпати зі своєю дівчиною. Немає столу навіть, щоб їсти, їмо на колінах

Чоловік свого часу прийшов до мене жити зі своєї сім’ї лише з одягом. Ми разом орендували квартиру в центрі міста, їли з однієї тарілки, оскільки посуду більше не було, працювали дні та ночі без відпочинку.

Його батьки ніколи до нас не їздили, мотивуючи тим, що як будете у своїй квартирі жити, то іздитимо. П миотім переїхали до своєї квартири, не одружені ще були на момент, але квартиру записали на маму чоловіка, хоча кредит платили разом.

Зараз ми з чоловіком маємо вже трикімнатну квартиру, машину, їздимо відпочивати, все зробили самі, працювали кожен на двох роботах, і чомусь усі родичі чоловіка вважають, що ми їм маємо давати гроші.

А я не можу так, я нікому нічого не винна, зараз так трапилося, що я працюю одна, чоловіка скоротили, його батьки зайняли грошей у черговий раз і не віддають, а мені так прикро, у нас ремонт, я одна, чоловік півроку не працює , плюс суди, оскільки скоротили незаконно.

І в цей час дізнаюся, що його батьки зайняли грошей у нас братові, щоб той поїхав відпочивати на Новорічні в Карпати зі своєю дівчиною, яка сказала, що якщо він не поїде, то вона його покине!

А мені прикро, що я повелася на сльози і вмовляння свекрухи, що я собі нічого не купую, дала гроші, щоб допомогти свекрусі, а насправді! Була раніше і у нас можливість, ми з чоловіком їздили відпочивати, багато де були.

Попросили віддати гроші, нас постійно годують сніданками, а нам треба купити багато ще в квартиру, немає столу навіть, щоб їсти, їмо на колінах.

Як таке можливо? Я вважаю це неповагою до нас із боку батьків чоловіка. І брат, і батьки працюють. Але таке ставлення, це вже вибачте. Розумію, що добра це все не доведе.

Ще додам, що свекруха гарна жінка, спочатку хоч і не любила мене, але зараз ставиться добре, свекру я не подобаюся, чоловіку пише про мене повідомлення з сарказмом, але я не дивуюсь, він така людина, до всіх так ставиться. Як поводитися не знаю, а чоловік нічого не робить, аби якось змінити й виправити ситуацію.

Передрук без посилання на ibilingua.com.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page