fbpx

Зараз у дітей в школі весняні канікули, а ми з чоловіком працюємо. Тому відправили дітей-погодок до мами чоловіка у село. Свекруха попросила на два тижні 30 000 гривень. Ця сума – як моя місячна зарплата. Я віддала свекрусі всю суму наперед. Мені просто цікаво, на що піде за два тижні в селі така значна сума грошей. Думаю вимагати звіт

Зараз у дітей в школі весняні канікули, а ми з чоловіком працюємо. тому відправили дітей-погодок до мами чоловіка.

Наші діти люблять їздити до бабусі у село. Та й свекри дуже раді, що проведуть з онуками якийсь часу разом.

Але я зіткнулася із доволі нетиповою проблемою. Моя свекруха була готова прийняти своїх онуків. Проте  попросила гроші на їх утримання.

Мої діти завжди з нетерпінням чекають канікул, бо люблять проводити їх в селі у бабусі. Цей рік не став винятком, і ми з чоловіком відправили наших сина та дочку до свекрів. Хоча канікули весняні, а не літні, та в селі вже добре – все зеленіє, робота в саду й на городі з’явилася. Взагалі, я хотіла б, щоб вони проводили більше часу на свіжому повітрі, і у свекрів вдома у дітей така можливість якраз є.

Та й що нам ще лишається, якщо ми з чоловіком щодня на роботі, не залишати ж дітей 7 і 8 років самих?

Чоловік тільки недавно знайшов хорошу роботу, я теж працюю за двох, бо у нас квартира в в кредиті. Дякую свекрусі, яка не відмовила нам. Тільки ось на два тижні на утримання дітей мати чоловіка попросила пристойну суму грошей – 30 000 гривень.

– Не буду ж я Михайлика й Василинку святим духом годувати, правда? – аргументувала свекруха свою вимогу.

Ця сума – як моя місячна зарплата. Але я так і не зрозуміла, навіщо було стільки грошей. Адже їжа вся своя, з грядок. баночок. Не думаю, що свекруха щодня ходить у сільську крамницю та купує своїм онукам якісь делікатеси.

Але вибору у нас не було. Я віддала свекрусі всю суму наперед. І це з огляду на той факт, що вона чудово знає, як ще зовсім недавно ми на всьому заощаджували. Не розумію, чому у сім’ї можуть бути такі стосунки. Але подітися нема куди.

Тепер мені просто цікаво, на що піде за два тижні в селі така значна сума грошей. Діти стільки не з’їдять просто! Чоловіку теж не подобається поведінка його матері, але сперечатися з нею він не хоче. Може, я чогось просто не розумію і таке вже давно стало нормою?

Подруги жартома пропонують, щоб я попросила свекруху прозвітувати. Мовляв, що їли, пили, куди ходили. Раптом я даремно тримаю на свекруху підозру і її вимога виправдала себе? Порадьте, що мені робити. Наступного тижня на вихідних їду забирати дітей.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page