fbpx
життєві історії
Зараз він дивиться на Андрія і просто ненавидить його! А все тому, що він став точно такий же, як батько. І чим далі, тим гірше стає. Мати ж мучилася в молодості з батьком, а тепер, на старість літ, замість того, щоб хоч трохи відпочити і пожити для себе, вона має таку проблему з сином

Мені майже 30 років, брат Ігор на два роки старший. Вирішила написати сюди про те, як мої батьки платять за свої вчинки, або спосіб життя. Мій батько любитель випити, скільки я себе пам’ятаю.

В нашій родині не припинялися скандали, сварки, доходило й до бійки. Мені дуже шкода було маму, але я не розуміла для чого вона все це терпить. Так, в ті часи з грошима було дуже важко, але жити з тираном в сто раз важче.

До того ж мама могла попросити допомоги у своїх батьків, моїх дідуся і бабусі, та чомусь вважала за краще жити так.

Під час скандалів і бійок я завжди стояла між батьками, захищала матір, в той час коли мій брат, повторюсь, старший брат, ховався під столом.

Минуло багато років і ось як все склалося. Я вийшла заміж, у мене двоє діточок є, живемо в місті все в загальному добре, та з братом не все так райдужно. Андрій живе з батьками, працює в лісгоспі, і що найгірше те, що він як і тато любить випити.

Недавно в сім’ї сталося горе, в батька виявили важку недугу, і як виявляється, він хоче жити, і тільки після того, як з’явилася хвороба, він перестав пити – розкаявся у всіх гріхах.

Зараз він дивиться на Андрія і просто ненавидить його! А все тому, що він став точно такий же, як батько. І чим далі, тим гірше стає. Мати ж мучилася в молодості з батьком, а тепер, на старість літ, замість того, щоб хоч трохи відпочити і пожити для себе, вона має таку проблему з сином.

Ось так буває. Дуже пізно до батька прийшло розкаяння, дуже пізно…

Передрук без посилання на ibilingua суворо заборонений!

Фото ілюстративне – youworkforthem.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook