fbpx
життєві історії
Заробіток у нас дуже навіть непоганий, але мої батьки, на жаль, теж це помітили і вічно їм щось треба! Чесно кажучи, я задовбався. Не так давно я прямо сказав їм, що у мене своя сім’я, на що мої образилися. Намагаються вічно щось у нас випросити.

Я одружений, росте син, дружина вийшла на роботу, а син ходить у дитячий садочок.

Заробіток у нас дуже навіть непоганий, але мої батьки, на жаль, теж це помітили і вічно їм щось треба! Чесно кажучи, я задовбався. Іноді батьки моєї дружини приїжджають, роблять нам дорогі подарунки, через це я відчуваю себе вкрай незручно.

Мої ж намагаються вічно щось у нас випросити. Дружина мовчки допомагає їм, але я вже їй цього робити не дозволяю, адже мої батьки набагато молодші, ніж батьки дружини, ще навіть не пенсіонери.

Не так давно я прямо сказав їм, що у мене своя сім’я. На що мої образилися, а через пару днів мого батька відвезли з нападом. Мені було соромно, але сказаного не повернеш.

Мати моя знову почала тягнути з мене гроші, нібито на лікування, але ми з дружиною пішли в лікарню і особисто проконсультувалися з лікарем мого батька.

Так, гроші потрібні, але не стільки, скільки просила моя мати. Совісті у неї немає взагалі.

У підсумку з матір’ю я посварився, але купив, що треба. Батько пішов на поправку, але я ясно дав зрозуміти своїм батькам, що якщо щось трапиться зі здоров’ям – я обов’язково допоможу. В інших випадках нехай розбираються самі. Ось така у мене весела ситуація склалася.

Ігор.

Фото – ілюстративне, teletype.in

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page