fbpx
Суспільство
“Заспокійливе зілля” всієї України Олексій Арестович сьогодні, 3 серпня, відзначає день народження: радник ОП показав, як проводить свій 47 день “варення”. Ніхто б і не подумав!

Сьогодні, 3 серпня, Раднику Офіса президента Олексію Арестовичу виповнилося 47 років.

“Заспокійливе зілля” всієї України показав, як проводить свій 47 день “варення”. Ніхто б і не подумав!

У дописі у Фейсбуці з нагоди ссвого вята Арестович називає себе «стареньким дідусем» та пише, що любов до людей та світу неможливо зімітувати.

“Дідусь старенький, але йому ще не байдуже. А не байдуже йому на людей та весь світ. І нехай специфічними шляхами, але дідусь ще побореться, щоб зробити цей світ кращим. Любов до світу, любов до людей, турботу про них не зімітувати, не зобразити, не підробити.

Зокрема, коли я виходжу до мікрофона, то реально ставлю собі завдання заслонити вас від чорноти, з якою лізе до нас у душі війна. А коли організовую заняття – провести до світла”, – написав Арестович у Facebook.

За словами радника голови Офісу президента, люди прекрасно розуміють що і як відбувається насправді та додає, що це і є весь секрет.

“Дякую вам, люди, що ви є. І світу спасибі. І Богу – особливо. Чудово йде, на зліт”, – додав Арестович.

Арестович виклав фото на тлі городу. Світлину супроводжував допис, у якому іменинник назвав себе “старим дідом”.

А напередодні киянки вишикувалися в чергу на вулиці, щоб сфотографуватися з Арестовичем.

Треба зазначити. що Олексій Арестович стежить за своїм зовнішнім виглядом. Неодноразово він говорив про те, що любить солодке й ніколи собі в цьому не відмовляє. Але водночас щодня відвідує спортзал.

Арестович був у шлюбі кілька разів. Востаннє одружився 2015 року з Анастасією Грибановою. У пари народився син Олександр і донька Вероніка. Також у нього є дитина від першого шлюбу – донька Аеліта.

Вітаємо Олексія з цим чудовим днем у його житті і бажаємо миру й гараздів!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

You cannot copy content of this page