fbpx
Цікаве
Завтра день сонячного затемнення: як провести день, щоб отримати від Всесвіту удачу, везіння, благополуччя та хороший достаток на найближчий рік!

Завтра день сонячного затемнення: як провести день, щоб отримати від Всесвіту удачу, везіння, благополуччя та хороший достаток на найближчий рік!

Наслідки будуть незворотними. Як кожному українцю провести день сонячного затемнення, і використати його енергію лише собі на користь.

Що робити під час сонячного затемнення і як використовувати його енергію?

На фізичному рівні сонячне затемнення робить нас нервовими, тривожними та слабкими. Варто заспокоїти тіло і розум, помедитувати вранці або виконати “Привітання Сонцю” – послідовність енергетичних асан, які стимулюватимуть наш організм і додадуть сил провести цей день добре і плідно.

Сонячне затемнення – це коли Місяць знаходиться між Сонцем і Землею і закриває сонячне світло. Протягом року десь у світі буває не менше двох сонячних затемнень. Але ніколи не буває більше п’яти. Час затемнення робить нас неспокійними, ослабленими, тому допоможуть усі дії, які нас заземлюють і зміцнюють.

Під час сонячного затемнення варто прислухатися до себе

У цей час варто братися за важливі справи, боротися за своє, не відставати. Наші дії можуть негайно принести ефект. Однак будьмо готові до того, що оточуючі захочуть від нас багато чого. Затемнення не небезпечне, якщо ми прислухаємося до себе і приймемо правильні рішення. Якщо ми намагаємося силою триматися за те, що вже нерухоме (нещасливий шлюб, фальшива дружба, незадовільна робота), затемнення може мати негативні наслідки для наших дій і неправильного життєвого вибору.

Люди бояться затемнень, тому що під час них відбуваються несподівані та дивовижні речі. Ми відчуємо вплив затемнення на тиждень раніше, і його наслідки для багатьох людей будуть тривалими та незворотними. Проте затемнення не означає повних змін і нових перспектив для всіх.

Що робити під час сонячного затемнення:

Сонячне затемнення – це час, коли найкраще:

Планувати.

Розвивати свої інтереси.

Грати в лотерею.

Подати заявку на роботу.

Знайти нове хобі.

Чого слід уникати під час сонячного затемнення:

Є дії, від яких варто відмовитися під час затемнення, наприклад:

Поспішати, тому що ми можемо ненавмисно зробити помилку.

Змушувати інших приймати рішення, тому що вони не будуть для нас вигідними.

Штовхатися через дорогу, тому що ми може спричинити нещасний випадок.

Операції та лікування, тому що організм довго відновлюватиметься і є ризик зробити помилку.

Безповоротні рішення, бо потім ми можемо про це пошкодувати.

Важкі розмови, бо вони можуть вийти з-під контролю.

Нехай все у вас буде добре!

Фото – скріншот з відео