fbpx
Суспільство
“Завжди люби себе” – закликала дружина мера Києва, яка проживає в Німеччині, і показала, як саме українкам і всім жінкам варто це робити. Принаймні, по можливості, ми дійсно маємо себе радувати

“Завжди люби себе” – закликала дружина мера Києва, яка проживає в Німеччині, і показала, як саме українкам і всім жінкам варто це робити.

Дружина мера Києва Віталія Кличка Наталія , яка наразі проживає в Німеччині, 30 червня опублікувала в Instagram своє нове селфі, на якому зїї нято під час відпочинку.

“Завжди люби себе” – чи знайомий вам такий стан, коли ваше життя настільки насичене подіями та емоціями, але в якийсь момент ви зупиняєтеся і у вас настає пауза? – написала вона. – Ваше тіло раптом здається, і ви відчуваєте, як втомилися? Бережіть себе, навчитеся слухати своє тіло і вчасно давати йому перепочинок.”

Принаймні, по можливості, ми дійсно маємо себе радувати – дарувати собі хвилини щастя.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Natalia Klitschko (@natalia_klitschko_official)

нагадаємо, що Наталія Кличко (до заміжжя Єгорова) народилася у Броварах Київскої області 1974 року.

Наталя та Віталій Кличко одружилися 1996 року. У шлюбі у пари народилося троє дітей: сини Єгор (2000) та Максим (2005) та дочка Єлизавета (2002).

Зараз через обставини подружжя живе окремо: Наталя Кличко – у Гамбурзі (Німеччина), а її чоловік – у Києві. З 2014 року колишній спортсмен-боксер обіймає посаду мера столиці та голови КМДА.

Після нападу РФ на Україну Наталія Кличко виступає у Німеччині на підтримку українців. Поруч з нею також перебувають її рідні жінки.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.