fbpx

Завжди усміхнена Лілія Ребрик розсекретила шанувальникам, чим займається після того, як втратила роботу: “Дуже важко на душі!” (фото)

Завжди усміхнена Лілія Ребрик розсекретила шанувальникам, чим займається після того, як втратила роботу: “Дуже важко на душі!”

Наприкінці минулого тижня телеведуча Лілія Ребрик здивувала новиною, що з 22 липня телеканал “Україна” припиняє мовлення, через що красуня залишилася без роботи. “Телеканалу Україна більше немає…”, – написала знаменитість у своєму проникливому посту і в кінці додала, що сидіти склавши руки вона не збирається і обов’язково щось придумає.

Відразу після новини, Ребрик зі своїм чоловіком – відомим хореографом Андрієм Диким сіла в автівку і поїхала у бік рідної столиці, на свою улюблену дачу.

Лілія вже встигла поділитися кількома світлинами, які були зроблені в дорозі, похвалиться своїм урожаєм, а також чесно зізнається, що зараз їй непросто.

“Дуже важко на душі. Інакше бути не може. Дайте собі можливість це відчути та переступити. Квіти, які я посадила, спів птахів, сонце – все це повертає мене до життя”, – написала Ребрик під світлиною, де із задумом сидить на ґанку дачного будинку.

Все буде Україна! Підтримуймо ЗСУ! Кожен має стояти на своєму фронті! Разом до перемоги!

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page