fbpx
Breaking News
Якщо ви, ще не готували ці картопляні млинці – не зволікайте! Це дуже смачно! Мої діточки їх просто обожнюють, тому готую їх дуже часто!
Мій зять “солодкоїжка”, тому коли він з дочкою приїжджає, я завжди стараюсь приготувати щось смачне. Цей шоколадний торт просто знахідка. А готується легко та швидко!
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Суспільство
Здогадайтеся, які канали українці найбільше дивились у новорічну ніч? Який виявився лідером? Офіційна статистика.

Українці у новорічну ніч, а також 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року найбільше дивилися канал «1+1».

Про це повідомляє «Детектор медіа». передає Главком.

Видання зазначає, що за комерційною аудиторією «18-54, вся Україна» у пік-праймі з 20:00-02:00 «Плюси» випередили свого найближчого конкурента ICTV майже удвічі: частка 25,04% проти 13,4%. Це при тому, що середня частка «1+1» у грудні становила 11,46%.

Серед гумористичних шоу безперечним лідером став «Новорічний Вечірній квартал». Із часткою 30,83% він посідає другу сходинку топу за комерційною аудиторією. Тоді як «Дизель шоу» на ICTV зібрало 14,87% телеаудиторії. Зауважимо, що проєкти вийшли в різних слотах: «Дизель шоу» – о 20:11, «Новорічний Вечірній квартал» – опівночі.

Також до топу найкращих програм ночі потрапили концерти «України» та «Інтера»: «Музична платформа» – 16,87%, «Привіт 20-ті!» – 11,04%, «Головна ялинка країни» – 10,07%. Також у топі – серіали ICTV «Пес» і «Пес-2» та «Шоу братів Шумахерів» на «Україні».

Читайте також: СЛАВКО ХАТУ ПIДПAЛUВ І ПOВIСИВСЯ!.. ЛЮДИ, ДОПОМОЖІТЬ!!! – РЕПЕТУВАЛА НА ВСЮ ВУЛИЦЮ БАБА НЮРКА. І ТО ТАКИ БУЛА ПРАВДА: З ВІКОН ХАТИ ВАЛИВ ДИМ.

Related Post