fbpx
життєві історії
Здзвонилися ми сьогодні з сестрою, обговорили і склали плани на вихідні: поїздка на дачу, в парк, похід у кіно-театр, роледром, музей, до подруги на каву, полежати з цікавою книгою, магазини, збори батьківського комітету на танцях, генеральне прибирання, прання, прасування, готування, до подруги пофарбувати їй волосся, прийом гостей. ми з чоловіком, провалявшись всі вихідні за серіалами, в неділю ввечері беремося разом за прибирання

Здзвонилися ми сьогодні з сестрою, обговорили і склали плани на вихідні: поїздка на дачу, в парк, похід у кіно-театр, роледром, музей, до подруги на каву, полежати з цікавою книгою, магазини, збори батьківського комітету на танцях, генеральне прибирання, прання, прасування, готування, до подруги пофарбувати їй волосся, прийом гостей.

Плани у нас з сестрою майже завжди однакові, дуже схожі. Ось тільки втілюємо ми їх геть по різному. Моя сестра Таня, яка на вісім років старша, встигає все: дім і побут, робота, з синами поговорити, і час для цікавого спектаклю чи книги знайти.

А ми з чоловіком, провалявшись всі вихідні за серіалами, в неділю ввечері беремося разом за прибирання. Коли я розповідаю про це Тані по телефону (бо ми живемо в різних містах) – то вона, м’яко кажучи, трохи здивована, і нотки совісті-заздрості трошки є з обох боків, це у нас взаємно. Я заздрю по-доброму їй, вона – мені.

Пам’ятаю, у школі був єдиний предмет, на якому мені завжди ставили у приклад сестру – це трудове навчання. Я дуже старалася, правда, але досі пам’ятаю пошиту мною нічну сорочку, в яку чомусь не пролізла голова.

Все, що робить моя сестричка – верх ретельності та акуратності. Хоч це вишивка, хоч в’язання, порядок у квартирі чи нарізка ковбаси на святковий стіл.

Її свекруха якось їй сказала, що і в 40 років у неї ніколи в шафі не були так акуратно складені речі, як у сестри в 29. Ну, я теж не можу сказати звичайно, що у мене при відкритті дверцят шафи щось валиться на голову (хоча буває, що гріха таїти), але все ж.

Я можу з упевненістю сказати, що моя сестра – ідеальна господиня, і поспостерігавши за нею багато років, я дійшла висновку, що це не інакше як стан душі і Божий дар. І при цьому, що цікаво, без якогось штучного прагнення перфекціонізму, а все в неї дуже природньо.

Цікаво, що ви вкладаєте у поняття ідеальної господині? Чи є у вас приклад такої, як ось у мене – Таня? А може, ідеальна господиня – це ви самі? Буду вдячна за відгуки! Всім доброї мирної ночі!

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page