fbpx
Шоу-бізнес
Жанна Бадоєва та продюсер Лободи зчепилися через Орла і Решку: назріває величезний скандал

Продюсер Лободи Нателла Крапівіна готова засудити Жанну Бадоєву за заяву, що ідея створення “Орла і решки” належить їй. Джерело

Жанна в гостях у Урганта розповіла історію про те, що ще будучи бідною студенткою мріяла про шоу про подорожі. Нателла погрожує їй судом, але дала час на каяття.

При цьому Крапівіна зазначила, що вона не спілкується з Бадоєвою вже багато років і навіть надала документи, які доводять її виключне авторське право на проект і товарний знак “Орел і Решка”.

Сама Бадоєва дещо інакше пояснила свою позицію в коментарі для російського глянцю.

“Бажання робити програму про подорожі було у мене з першого курсу університету, я вчилася на режисера телебачення.

Програма “Орел і решка” народилася в 2010 році, біля її витоків стояла ціла команда: мої одногрупники Женя й Лена Синельникові, сценарист Катя Турова, яка придумала підкидати монетку, я, продюсер Нателла Крапівіна, яка фінансувала нас і якій належать права на це шоу.

Читайте також: Тіна Кароль зачарувала романтичним образом в блузі за 10 000 гривень

Я абсолютно не перетягую ковдру на себе, але і не готова з якоїсь причини відсторонитися від “Орла і решки” настільки, щоб сказати, що не брала участі у створенні цієї програми! Я була членом цієї команди. Ми принесли “Орел і решка” на український канал “Інтер”, де в 2011 році відбулася її прем’єра.

Після третього сезону я пішла з цього проекту — мені захотілося рухатися далі. Тільки після мого відходу “Орел і решка” була придбана каналом “П’ятниця” і виходила на ньому з іншими провідними”, — пояснила ситуацію Бадоєва.

Related Post