fbpx
Цікаве
“Жест доброї волі, насправді, хитрий план “: астрологиня Яна Езотеричка пояснила, чому насправді “сусіди” похапцем покинули Херсон!

“Жест доброї волі, насправді, хитрий план “: астрологиня Яна Езотеричка пояснила, чому насправді “сусіди” похапцем покинули Херсон!

Астрологиня запевняє, що “сусіди” перекидають всю техніку в інший напрямок!

Всім відома астрологиня Яна Езотеричка повідомила, що “жест доброї волі” “сусідів-загарбників” з Херсону може бути пасткою. Однак, за її баченням, це історичний момент, який може змінити хід війни.

Езотеричка наголосила, що відведення російських військ з Херсону може лише нашкодити Україні, оскільки у них напевно є якийсь чорний план подальших дій.

“Росіяни приготували хитрий план по Херсону. Йдуть вони без бою. Але це може бути пастка”, – повідомила астрологиня на своєму YouTube-каналі.

Але, як вважає Езотеричка, Херсон в будь-якому випадку повернеться під контроль України. Вона додала, що зараз окупанти перекидають сили на інші українські території.

“Може статися щось дуже чорне. Там можуть зосереджуватися сили і у них буде той результат, на який ми не очікуємо”, – наголосила жінка.

Віримо в наші ЗСУ!

Кожен українець повинен стояти на своєму фронті!

Тільки разом до Перемоги!

Слава Богу! Слава Україні! Слава мужнім захисникам та захисницям. І низький уклін тим, хто віддав своє життя за нашу свободу..!

Фото з телеграм каналу – Igor Zakharenko