fbpx
життєві історії
Життя Марини перекинулася з ніг на голову після того, як її коханий чоловік Ігор вирішив піти з сім’ї, через 8 років шлюбу подав на розлучення. Звичайно, це не було такою вже прям несподіванкою, конфлікти в родині були давно, але Марина не припускала, що Ігор зважитися на розлучення. Йшов він в нікуди, романів на стороні у нього не було. Просто зібрав речі і пішов на знімну квартиру, залишивши дружину і доньку. У порядності йому, звичайно, не відмовиш. Від аліментів не відхрещувався, до того ж допомагав, як міг. Але, каже, втомився від сім’ї і всієї цієї суєти, хочеться спокою і тиші

Життя Марини перекинулася з ніг на голову після того, як її коханий чоловік Ігор вирішив піти з сім’ї. Звичайно, це не було такою вже прям несподіванкою, конфлікти в родині були давно, але Марина не припускала, що Ігор зважитися на розлучення.

Йшов він в нікуди, романів на стороні у нього не було. Просто зібрав речі і пішов на знімну квартиру, залишивши дружину і доньку. У порядності йому, звичайно, не відмовиш. Від аліментів не відхрещувався, до того ж допомагав, як міг. Але, каже, втомився від сім’ї і всієї цієї суєти, хочеться спокою і тиші.

Марина навряд чи зізнається, але сама вона завжди була тим ще електровіником. Винести її в режимі 24/7 не кожен зможе. Ось Ігор не зміг і через 8 років шлюбу подав на розлучення. Було це три роки тому.

Марина довго не могла прийти до тями після неї пішов чоловік, пішла з головою в роботу, навіть донькою толком не могла займатися – допомагала бабуся. Потім начебто почала розуміти, що життя триває, не все так погано, дочка росте і радує, і це головне.

Десь рік тому у Марини з’явився новий бойфренд – колега по роботі. Він до них тоді тільки влаштувався. Відразу помітив Марину, дізнався у інших колег, що вона вільна, почав залицятися. Те, що Марина в розлученні і виховує дитину, нового залицяльника не бентежило. Марина з радістю поринула в відносини, відчула, нарешті, себе знову щасливою.

І ось через сім місяців їх відносин на горизонті спливає колишній чоловік Ігор. Він якимось дивним чином дізнався, що у Марини серйозні відносини і вирішив раптом все повернути «як було». Мовляв, був неправий, зробив дурницю, давай знову будемо разом…

Марина, звичайно, очманіла від такої заяви. То він хоче тиші і спокою, то раптом «давай будемо разом». А у неї з новим бойфрендом і справді все серйозно, вже й про весілля почали подумувати. А тут колишній – з’явився.

Загалом, почав Ігор дошкуляти Марину дзвінками і повідомленнями, благає пробачити його і прийняти назад. Але Марині вже не треба, вже «перегоріла». Вона щаслива з іншим чоловіком і «як було» не хоче.

Подруги її переконують повернутися, кажуть, що доньці краще з рідним татом рости, а не з вітчимом. З одного боку, з рідним татом краще, а з іншого, не приведи Боже, цей рідний тато знову помчить вдалину, виблискуючи п’ятами. І Марина залишиться біля розбитого корита.

Ігор, її колишній, поводиться як собака на сіні. Дружина йому, нібито, не потрібна, але як з’явився новий кандидат на його місце, то відразу ж захотів назад в сім’ю. Якось погано це все пахне.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook