fbpx
життєві історії
Живемо з Артемом в орендованій квартирі, донечка з’явилась на світ пів року тому, я поки не працюю. Дуже хочемо придбати квартиру, але найближчим часом це не здійсненна мрія. Недавно Анна Андріївна приходила в гості, і запропонувала гарний варіант з житлом. Я вже тиждень над ним думаю. Щось внутрішній голос мені підказує – відмовитись

Живемо з Артемом в орендованій квартирі, донечка з’явилась на світ пів року тому, я поки не працюю. Дуже хочемо придбати квартиру, але найближчим часом це не здійсненна мрія. Недавно Анна Андріївна приходила в гості, і запропонувала гарний варіант з житлом. Я вже тиждень над ним думаю. Щось внутрішній голос мені підказує – відмовитись.

Хотілося б почути вашу думку, може у когось була схожа ситуація…

Живемо з Артемом в орендованій квартирі, донечка з’явилась на світ пів року тому, я поки дома сиджу.

Артем намагається, заробляє, але велика частина грошей йде на оплату квартири і платежі по кредитах, які брала (в зв’язку зі складною сімейною ситуацією) ще до заміжжя. Тобто можливість покупки свого житла поки не швидка, навіть в іпотеку.

У моїх батьків квартира далеко – в маленькому районному місті, а у чоловіка мама живе недалеко від нас. У неї 2 квартири, в одній живе, а другу (яка, за її словами, купувалася спеціально для сина) здає в оренду.

Квартири розташовані в одному під’їзді. Я завжди хотіла жити окремо від батьків і своїх і чоловіка, хотіла сама всього домагатися, і мій чоловік такої ж думки.

І ось тепер до головного.

Після чергового підвищення оплати за квартиру, Ганна Андріївна пропонує дуже наполегливо переїхати в її квартиру, вона навіть вже орендарів попередила…

Каже, що жити треба поки молоді, а не віддавати майже всю зарплату чужим людям і що їй було б спокійніше, якби вона знала, що у нас все добре. І що з онукою бачитися їй було б зручніше і т.д Але я знаю точно, що не буду відчувати себе господинею в тій квартирі. І Артем теж хоче реалізувати своє право бути чоловіком, заробивши на житло сам.

А ще неспроста зародилася мудрість, що вимірюється кілометрами. Не хотілося б зіпсувати відносини зі свекрухою настільки близьким сусідством.

Може я і не права. Взагалі Ганна Андріївна хороша людина, але ж на відстані усі ми хороші. Начиталась тут стільки історій, що трохи лячно мені наважитись на цей крок.

Що робити? Підкажіть, як вирішити проблему з житлом?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook