fbpx

Живу я кілька місяців в родині сина й невістки, вони запросили мене з Харківщини до себе перезимувати. І зрозуміла, що невістка моя ніяка і до добра це не доведе. Син сам собі готує сніданки, а після роботи ще й допомагає Карині! вирішила навчити її, як стати ідеальною домогосподаркою. До повернення чоловіка з роботи на столі завжди має бути свіжоприготовлена вечеря. Діти, коли тато повертається додому, повинні поводитися тихо, а не галдіти, як мої онуки. На момент приходу коханого жінка мусить зробити так, щоб не працювала пральна машинка, пилосос чи сушарка. Чоловік хоче відпочити в тиші!

Живу я кілька місяців в родині сина й невістки, вони запросили мене з Харківщини до себе перезимувати. І зрозуміла, що невістка моя ніяка і до добра це не доведе. Син сам собі готує сніданки, а після роботи ще й допомагає Карині! Я вирішила навчити її, як стати ідеальною домогосподаркою.

Я хочу їм тільки щастя, тому вчора сіла й поговорила з Кариною, дала поради.

До повернення чоловіка з роботи на столі завжди має бути свіжоприготовлена вечеря. Завжди варто продумувати меню наперед. Чоловік має бачити, що дружина думаєш і піклуєшся про нього.

Діти – квіти життя. Але коли чоловік повертається додому, вони повинні поводитися тихо, а не галдіти, як мої онуки! Дружині потрібно зробити так, щоб на момент приходу коханого не працювала пральна машинка, пилосос чи сушарка. Чоловік хоче відпочити в тиші!

Чоловік – господар у домі. Дружина не має права сумніватися в тому, що він каже та робить. А Карина постійно сперечається з Богданом, робить йому якісь зауваження, відстоює свою думку. Це нікуди не годиться, адже вона в декреті, а мій син годує й забезпечує родину.

На жаль, багато родин зараз не живуть за таким принципом. Але це не правильно на мій погляд. Слово чоловіка – закон. Він краще знає, що та як треба робити. А жінка виступає лише у ролі господині і його підтримки.

З чоловіком треба приємним та заспокійливим тоном, коли він приходить додому після робочого дня, можна запропонувати зняти взуття. Жінка має всім своїм виглядом показати, як сильно вона чекала на повернення чоловіка.

Якщо на обличчі дружини немає променистої посмішки, вона може засмутити коханого! Годувальник і так втомився на роботі!

Варто завжди підготуватись до приходу чоловіка. Дружині треба хоча б 10 хвилин відпочити, підправити макіяж та оновити зачіску. Не годиться виглядати перед чоловіком втомленою, адже він і так надивився за день на такі обличчя.

З втомленим чоловіком не варто говорити про свої переживання та проблеми. Він має відпочити! А Карина дуже любить навантажити сина розмовами про якісь дрібні щоденні негаразди. Дружині не варто ображатись, якщо він захоче провести вечір і без неї – сходити десь розвіятися з друзями.

Одним словом, для щасливого шлюбу треба робити все для свого чоловіка! Пурхати навколо нього як метелик і догоджати всім його забаганкам. Якщо при цьому доведеться знехтувати власними потребами, це  нормально, жінка може й потерпіти  – така наша жіноча участь.

Сподіваюся, Карина дослухається моїх порад, адже вони від щирого серця, і в них в родині все налагодиться.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page