fbpx
Цікаве
Знаний український віщун, мольфар і характерник Стефан Овен, який пройшов ще у три роки, добу тому зробив нове пророцтво на путіна. Відповів, на якій ми зараз стадії. «Час його ще не сплив. Це було ще 1827 року»

Знаний український віщун, мольфар і характерник Стефан Овен добу тому зробив нове пророцтво на путіна. Що ж, ознайомимося.

– Вибір, займатися цим чи ні, постав переді мною 10 років тому, – розповідає відомий на Заході нашої країни і не тільки Стефан Овен. – Тоді я мав визначитися: або йти написаним долею шляхом, або згасати і полишати цей світ. І я обрав перше.

Посвяту я пройшов ще у три роки. Моя прабабця була характерницею, оберталася в тварин, – так розповідали мій дідусь, тато і мама.

У 21 рік я вирішив відмовитися від лікування людей і передбачень, я зупинився тоді, все це кинув майже на 20 років.

І аж коли мені стало 40, я ходив тоді на милицях і був живою руїною, я зрозумів, що час повертатися до свого призначення.

Що можу сказати на сьогодні про путіна?

Путін вже платить свою ціну. Ще не по повній програмі, не у повній мірі, бо час його ще не сплив, свою роль він ще дограв.

Його фізичний відхід не має взагалі значення його війни з Україною. Путін – це коріння того нараду, серед якого він з’явився.

Ще у 1827 року було передбачення, яке зробив російський монах, що Росія народить антихриста.

Всі знають, що він грався у різні містичні речі, ритуали. Але однин ритуал, який він провів, як я думаю, зі своїм міністром оборони, пішов не за планом, і наслідки тепер зовсім інші.

Ця війна, що зараз, є боротьбою добра зі злом. І дякувати Богу, ми з вами стоїмо на стороні добра. Кожна така боротьба – це поштовх для розвитку або знищення цивілізації. Зараз це й відбувається, стоїть питання про ядерну загрозу.

Може таке бути? Може. Чи буде таке? Побачимо.

Це протистояння йде ще по милосердному сценарію, я вам скажу. Могло бути набагато гірше.

На якій ми зараз стадії?

Я скажу так: якби не було впливу людей, які роблять вигляд, що війни немає, аби не наші партнери, які ще не до кінця прокинулися, ми б цю боротьбу вже виграли і закінчили.

Якби нам дали ту допомогу, яка була потрібна в той час, коли вона була потрібна, ми б мали можливість це зупинити і повернути свої території. А вони повинні її надавати, адже ціна питання – світова війна.

Найцікавіше розпочнеться після завершення фронтів.

Хто зірвав кримський міст? Там є рука і російська, і не російська.

Херсон ми звільнимо однозначно в цьому році. Вони б вже звідти втекли, щоб вижити, якби їм дозволили.

Яким чином перевиховати тих людей, які чекати «руський мир» на деокупованих територіях?

Я маю таку думку. Можливо, вона жорстка, але я її висловлю, як би зробив я. Я би взагалі провів тотально детектор брехні всім українцям. І ті люди, які його не пройшли, складають громадянство й право голосу на стіл доти, доки щиро не змінять свою думку. Перевіряти це за допомогою тесту «Мова-історія». Хочеш бути громадянином і мати можливість голосувати – мова, історія.

А тим, кому не подобається Україна, я не скажу нічого нового: чемодан, вокзал.

Яким чином скинуть путіна?

Я думаю, його ізолюють. Можливо, судитимуть. Він – це колективний продукт, обличчя суспільства, в я кому він є.

РФ, на мій погляд, не має права далі існувати як федерація. Всі країни мають від неї звільнитися.

Вона мусить розпастися на так звані князівства, а всі поневолені нею народи – йти своїм шляхом.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com