fbpx
життєві історії
Знаєте, коли моя родина розпалася? Коли я почала заробляти вдвічі більше за чоловіка. Тоді Ігор зібрав речі,  розвернувся і пішов до мами. Прийшла свекруха: – Валентино, ти повинна припинити цим займатися і знайти іншу роботу, з меншою зарплатнею, бо це неповага до мого сина, ти його знецінюєш як чоловіка і годувальника. Повна родина важливіша за твої гроші, не сиротіть дитину!

У тридцять років я вирішила кардинально змінити своє життя. До цього я працювала на заводі, отримувала стабільні невеликі гроші і за сумісництвом виконувала функції дружини і матері. З чоловіком ми жили
добре. Часто сварилися, потім мирилися, але загалом все було нормально. Ми були командою і цим все сказано!

Моє бажання самореалізуватися Ігор  підтримав. Він запевнив, що зможе забезпечити всю нашу маленьку сім’ю, навіть якщо моя майбутня робота не буде приносити ніякого доходу. Я була дуже вдячна йому за такі
потрібні слова. Я відпрацювала покладених два тижні, отримала зарплату і поїхала в магазин творчості.

П’ять років я вчилася на архітектора в університеті. Все своє дитинство я проводила за малюванням. Після закінчення універу моє життя склалося не зовсім так, як я хотіла. Але ось зараз, пропрацювавши багато років на нелюбій роботі, я врешті-решт зважилася на глобальні зміни.

У магазині я залишила практично всю свою зарплату. Затарилась пензлями, фарбами, мольбертами і всим іншим. У той же вечір я переробила балкон в майстерню і почала творити. Спочатку мої картини не приносили взагалі ніякого доходу. Однак мій чоловік просив, щоб я не переживала, а отримувала справжнє задоволення від процесу. Мої навички швидко повернулися. Я легко могла точно відтворити копії відомих  художників.

Син підкинув мені одну гарну ідею. Запропонував розмістити картини на спеціальному віртуальному майданчику для художників. Я скептично поставилася до подібної ідеї, але спробувала. Навмисне поставила досить високі ціни на всі мої полотна. А чому я повинна занижувати ціну? У кожну картину я вкладала часточку себе і своєї мрії.

Через два місяці продалася одна картина. Через кілька днів – друга. Потім одна жінка замовила у мене натюрморт з соняшниками. Моя праця почала приносити свої плоди. Підрахувавши дохід в кінці місяця я приємно здивувалася. Він становив близько 50 титсяч гривень! Однак, подібні цифри зовсім не втішали чомусь мого благовірного. Ігор ходив похмурим і постійно зривався на мені з найменшого приводу. Одна моя картина коштувала більше, ніж його місячний дохід. Це просто виводило його з себе.

Я не розуміла справжню причину. Адже гроші від продажу полотен йшли в сімейний бюджет. Я запропонувала класти їх на рахунки дітей, якщо його так обурює факт, що тепер не він повністю забезпечує нашу сім’ю. Але Ігор ще більше розізлився.

Ще через два місяці подібних суперечок Ігор зібрав речі і переїхав від нас до своєї мами. Такого ставлення до себе ніяк не очікувала. Через тиждень мій благовірний подзвонив і сказав, що повернеться, якщо я перестану малювати. Я не погодилася. Тільки зараз я відчуваю себе по-справжньому щасливою! Мій чоловік кинув трубку і подав на розлучення. Я лише посміялася над його поведінкою. Дуже по-чоловічому…

Прийшла і свекруха:

 – Валентино, ти повинна припинити цим займатися і знайти іншу роботу, з меншою зарплатнею, бо це неповага до мого сина, ти його знецінюєш як чоловіка і годувальника! Повна родина важливіша за твої гроші, не сиротіть дитину!

Нічого я не повинна, відповіла я і розмова у нас не склалася. Добре, що син був на заняттях і не чув, як верещала бабуся.

Мій дохід зараз становить близько ста тисяч щомісяця. Звичайно, я оплачую податки і матеріали, але все одно я дуже задоволена. Я повністю переробила свою з колишнім чоловіком спальню в майстерню і провожду весь свій вільний час за роботою. Половину свого доходу я кладу на рахунок сина, на другу живу, купила машину, завтра летимо з Данилком на відпочинок. Я дуже рада, що вибрала мрію, а не примхливого чоловіка!

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page