fbpx
Шоу-бізнес
Знову разом і щасливі через багато років?.. Дуже схоже на те!

Дуже схоже на те, що Ніколас Кейдж повернувся до колишньої дружини!

Про це повідомляє Новий формат.

Ніколас Кейдж – один з небагатьох голлівудських акторів, яких поважають і люблять в нашій країні. На його рахунку десятки ролей в культових фільмах, а ось в особистому житті – невдачі і скандали.

Зараз, у свої 55 – він знову наречений.

2019 рік рік для Ніколаса Кейджа виявився занадто складним – він важко пережив розлучення зі своєю четвертою дружиною 23-річною Ерікою Койке.

Їх шлюб протримався чотири дні – і такі казуси бувають в світі шоу-бізнесу. Аргументував він своє рішення тим, що одружився в стані алкогольного сп’яніння. Пережив розлучення з Койке актор важко, пив.

І ось недавно він прийшов на світський захід, де його ледь впізнали. Все це змусило хвилюватися Лізу Марі Преслі, до якої за допомогою звернувся сам Ніколас.

Так, довелося голлівудському красеню миритися з єдиною дочкою покійного короля рок-н-ролу Елвіса Преслі, другою дружиною Луїзою Марі Преслі.

«Вони багато спілкуються. Все почалося з того, що Ніколас зв’язався з нею на початку літа», – розповідає наближений до їх оточення інсайдер.

За словами очевидців, з того часу вони постійно передзвонюються і проводять час разом. Є ймовірність, що тепер Кейдж і Преслі, навчені життєвим досвідом, зможуть розуміти один одного краще, ніж 17 років тому, і стануть щасливими.

Першим чоловіком Лізи Марі був музикант Денні Кіо, від якого у неї є дочка Райлі і син Бенджамін. Вони розлучилися в 1994 році.

І вже через два тижні після оформлення розлучення Преслі вийшла заміж за співака Майкла Джексона. 

Кейдж став її третім чоловіком.

А після розриву з ним співачка пішла під вінець з музикантом Майклом Локвудом. У 2008 року Ліза Марі Преслі народила йому дочок-близнючок Харпер і Фінлі.

У червні 2016 року Преслі подала на розлучення. При цьому Локвуд вимагав, щоб колишня дружина його забезпечувала.

Але інформацію про відновлення роману екс-подружжя поки ніяк не коментують.

Джерело

facebook