fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Шоу-бізнес
Знову??! Українці просять Зеленського відправити на “Євробачення-2020” Вєрку Сердючку

“Кращий варіант!” – вважають українці.

У Зеленського вмовляють від делегувати Данилко на пісенний конкурс «Євробачення»

Володимира Зеленського українці почали просити про те, щоб відправити Вєрку Сердючку на конкурс “Євробачення-2020”.

Адже вже в Україні почалася активна підготовка до цієї події.

Так, українці самі вирішили, хто повинен їхати на міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2020”. Вони запропонували кандидатуру Вєрки Сердючки (Андрій Данилко). Варто сказати, що він вже був на цьому конкурсі і приніс Україні почесне перше місце.

Відповідна петиція №22 / 081692-ЕП розміщена на сайті глави держави. Джерело

Related Post