fbpx
Шоу-бізнес
Знову взявся за своє: Злата Огнєвіч опублікувала переписку зі своїм переслідувачем, після чого його “поперли” з роботи

Знову взявся за своє: Злата Огнєвіч опублікувала переписку зі своїм переслідувачем, після чого його “поперли” з роботи

Переслідувача співачки Злати Огнєвіч на ім’я Вадим Лебідь звільнили з роботи та викликали в поліцію після того, як він знову з’явився в житловому комплексі зірки. Артистка зіштовхнулася з ним на парковці біля свого будинку.

Про це вона розповіла в Instagram-stories. Варто додати, що справу проти правопорушника відкрили ще до повномасштабної війни в Україні, але зараз, зі слів знаменитості, вона не розвивається через бойові дії.

“Ви в мене питали щодо переслідувача. Щойно, сьогодні він знову з’явився в житловому комплексі, де я живу. На парковці. Чекаю нагоди продовжити судову справу, яка наразі чекає на судове рішення”, – йдеться в повідомленні.

Виконавиця розповіла, що встигла зняти відео з переслідувачем, але не захотіла показувати його своїй аудиторії через те, що “не має сил”.

Натомість, зірка поділилася з шанувальниками скріншотом переписки, де Вадим Лебідь надсилає їй своє фото, бажає хорошого дня, а потім називає “тупою”.

Дізнавшись, що її недоброзичливець працює в службі таксі BOLT, артистка звернулася до компанії з проханням звільнити неадекватного чоловіка та не наражати своїх клієнтів на небезпеку. В свою чергу служба відповіла їй, запевнивши, що обмежила доступ правопорушника до надання послуг через їхню систему.

Окрім звільнення, в BOLT пообіцяли співпрацювати з зіркою та поліцією, надавши необхідну інформацію за офіційним запитом правоохоронних органів, які, до речі, викликали Вадима на розмову до відділку.

Фото – скріншот з відео