fbpx

Зовсім випадково, Галя дізналася, що чоловік завів собі коханку. І зустрічаються вони вже два місяці. Після грандіозного скандалу чоловік заявив, що та, інша, чекає дитину від нього і він іде до неї. А Галя для нього ніхто. Але одного ніяк не могла зрозуміти – навіщо такій молодиці не першої свіжості чоловік? Ну сто відсотків ж через гроші. Хоча багато їх у нього ніколи не водилося. Так вона взагалі не розуміла, де він взяв стільки грошей на квартиру

У Галі з Олегом ніяк не виходили діти. Зовні здорові молоді люди, а ніяк Бог не давав. Перепробували все, аж до бабок-знахарок. Нічого не допомагало.

Перш за все, по молодості, чоловіка і дружину це особливо не хвилювало, думалося, що все з часом прийде. А потім стало наростати напруга. Почалися скандали на рівному місці.

А потім, зовсім випадково, Галя дізналася, що чоловік завів собі коханку. І зустрічаються вони вже два місяці. Після грандіозного скандалу чоловік заявив, що та, інша, чекає дитину від нього і він іде до неї. А Галя для нього ніхто.

Галя переживала з місяць. А потім вирішила стежити. Навіщо їй це було потрібно, вона і сама не розуміла, адже Олег вже пішов. Але почала це робити, хоча б щоб зайняти себе.

Перше, що вона з’ясувала – коханка молодша за неї років на десять, друге – вона блондинка, хоча чоловік завжди говорив, що блондинки недалекого розуму. І третє, найприкріше – чоловік купив їй квартиру, не просту однушку, а простору трикімнатну.

Але одного ніяк не могла зрозуміти Галя – навіщо такій молодиці не першої свіжості чоловік? Ну сто відсотків ж через гроші. Хоча багато їх у нього ніколи не водилося. Так вона взагалі не розуміла, де він взяв стільки грошей на квартиру.

Щоб стежити було простіше, Галя на відкладені гроші зняла квартиру з віконцями якраз виходять на вікна квартири чоловіка. І засіла там.

Вона бачила, як чоловік привозив і відвозив свою пасію з уже з животом. Бачила, як вони посміхалися один одному і скреготала зубами від злості.

А одного разу нова любов її чоловіка забула закрити штори. І наша шпигунка побачила таке…

Коханка чоловіка скинула з себе халат, з полегшенням відстебнула свій нібито живіт і пішла у ванну. Виявляється, весь цей час вона обманювала Олега, але з якою метою?

Галя зважилася на відчайдушний крок – на наступний день вона підстерегла солодку парочку біля під’їзду. Чоловік почав говорити їй, щоб не принижувалася, що все скінчено і у нього інша сім’я. Жінка, не слухаючи чоловіка, попрямувала прямо до суперниці і з силою задерла їй спідницю, а потім різко смикнула за живіт.

Олег в жаху підскочив до неї відкинувши убік. А потім стояв і дивився на накладний живіт, який валявся на землі біля ніг коханки і на дружину з переможним поглядом.

Виявляється Тетяна (коханка чоловіка) вже не в перший раз таким чином обдурює чоловіків – змушує їх брати кредити, купувати квартири і оформляти на неї. Живе з ними до того часу, поки з них можна щось видоїти. А накладний живіт – непоганий спосіб маніпулювати чоловіками і не дати їм зірватися з гачка.

Тетяну засудили за шахрайство, а Олег спробував повернутися до дружини.

Але та, після такого закінчення всієї цієї історії, заспокоїлася щодо його і назад не взяла. Занадто свіжі були відчуття.

А через півроку вона взагалі знову вийшла заміж і нарешті, народила. Дівчинку.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page