fbpx
життєві історії
Зовиця двічі була одружена, двоє дітей від різних шлюбів. Звичайно ж, її всі жаліють, допомагають, а мене це, чесно, дуже дратує, бо ніхто не бачить того, що зовиця постійно всім довгі макарони на вуха накручує. Якщо сімейна вечеря призначений на 7-му вечора, вона обов’язково прийде о 6-й вечора. Ми приходимо о 7 годині, і нас дорікають, що ми запізнилися, і через нас охололо гаряче. А це вже вона зовсім перегнула палку

У мого чоловіка Григорія є старша сестра. Ми з зовицею Ольгою не дуже ладнаємо, незважаючи на те, що ми жили в одному дворі, ходили в одну школу, але ми ніколи не дружили.

На жаль, вона часто є причиною наших сварок в родині. З нею постійно щось не так. Зовиця двічі була одружена, двоє дітей від різних шлюбів. Чоловіки їй не допомагають, аліменти мінімальні. У фінансовому плані їй багато свекор допомагає, тому вона не бідує.

Звичайно ж, її всі жаліють, допомагають, а мене це, чесно, дуже дратує, бо ніхто не бачить того, що зовиця постійно всім довгі макарони на вуха накручує. Бувало так, що ми її вітаємо з днем ​​народження, даруємо подарунок, а вона дзвонить татові і каже, що ми навіть смс не написали з привітанням. Якщо сімейна вечеря призначений на 7-му вечора, вона обов’язково прийде о 6-й вечора. Ми приходимо о 7 годині, і нас дорікають, що ми запізнилися, і через нас охололо гаряче. Виправдання, що ми прийшли у зазначений час, не приймаються.

Недавно я змінила перукаря, була дуже задоволена. Ольга попросила номер, оскільки їй сподобалася моя зачіска. Я говорила їй про те, що майстер в салоні дорого бере за роботу, але вона все одно пішла, а я потім виявилася винна в тому, їй погано пофарбували волосся і довелося ще й за це багато заплатити.

Вчора у мене накипіло. За словами зовиці, у неї в під’їзді живе сусід-дебошир, якого вона побоюється.

Сусід випиває, голосно слухає музику, тому вона тікає з дому з дітьми ночувати до мами. Коли я спитала, чому вона не викликає поліцію, раз він порушує громадський порядок, вона відповідає: «Ні, не можна, він дізнається, що це я”.

Увечері відбувся черговий переполох, почалися дзвінки: «Бідна дівчинка, через сусіда змушена серед ночі бігти».

Я вирішила викрити її, всій родині показати її справжнє обличчя. Я просто подзвонила в поліцію, вони приїхали і виявилося. що та квартира вже пуста і ніхто там кілька місяців не живе! А зовиця просто любить у мами повечеряти, а не готувати на себе і дітей і поспати у свекрів,  а потім ще їм дітей лишити, а самій десь вештатитися. От і вигадала сусіда…

І що ви думаєте? Ми посварилася з чоловіком і з усією його родиною. Що тепер робити, не знаю. Всі її спіймали на брехні, і все одно Ольга для них – нещасна і пухнаста, а я зла і погана.

Автор: Олександра

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page