fbpx
Суспільство
Зраджувати або не зраджувати: головні питання до самої себе

Часом ми опиняємося перед болісним вибором – зважитися на зраду чи ні. Пропонуємо вам список питань, які потрібно задати собі перед прийняттям остаточного рішення.

Отже, існують чотири головні питання, які ти повинна задати собі перед потенційним рішенням змінити.

1. Чи варто воно того

Наслідки – ось перше про що ти повинна подумати перед зрадою. Те як відреагує на неї той, кому ти зрадиш, якщо дізнається про це.

Якщо реакція, яку ти представляєш – тебе влаштовує і ти зможеш впоратися з цим завданням, то з цим питанням все зрозуміло.

2. Чи готова ти до подвійного життя

Ти ж розумієш, що зберігати в собі секрет такого роду – болісно важко і позбутися від цього відчуття не так вже й просто. Задумайся, чи готова ти постійно бути на чеку, контролювати кожну свою фразу і будь-яка дія, щоб відносно успішно жити на дві сторони.

Читайте також: 8 ЗВИЧОК, ЯКИХ ПОТРІБНО ПОЗБУТИСЯ, ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СХУДНУТИ

3. Якщо все піде не так

Задумайся про те, що для тебе зрада може стати простий інтрижки, але коханець при цьому може втратити голову і почати всерйоз сприймати твою тотальну уваги і догляду від чоловіка / хлопця.

Таким чином, своєю зрадою ти зіпсуєш життя двом чоловікам і розгрібати це доведеться теж тобі самій. Продумай всі можливі варіанти розвитку подій і почуттів у кожної сторони.

4. Чого ти хочеш від цього роману

Дай собі чітку установку на те, що навіть якщо ти і отримаєш в цій інтрижку приcтрасть, увагу, політ душі і інші непередавані відчуття, то всі ці речі все одно будуть скороминущі в порівнянні з усією життям.

Пам’ятай, що раптова закоханість ніколи не може гарантувати відсутність моральних травм в майбутньому, при чому не тільки тобі, але і твоїм близьким.

Джерело.