fbpx
життєві історії
Зустрічалися ми чотири роки, справа йшла до весілля: ми вже не дуже молоді, тому для нас цей аспект не дуже важливий. Минулого року коханий отримав дуже вигідний контракт у Хорватії. Марко поїхав, але прилітав раз на місяць стабільно, я до нього іноді частіше. Але ще у травні ми вирішили, що поїдемо разом відпочивати. Довго вибирали путівки, купили, на початок листопада. Шістнадцятого числа виліт. Квитки в мене, путівки в нього. А де Марко, я не знаю

Зустрічалися ми з Марком чотири роки, справа йшла до весілля: ми вже не дуже молоді, тому для нас цей аспект не дуже важливий. Минулого року коханий отримав дуже вигідний контракт у Хорватії, питання не їхати навіть не стояло, це важливо для його кар’єри.

Марко поїхав, але прилітав раз на місяць стабільно, я до нього іноді частіше. Але ще у травні ми вирішили, що поїдемо разом відпочивати. Довго вибирали путівки, купили, на початок вересня. У жовтні я літала до нього, ми домовилися, що в останній день жовтня Марко прилітає, і ми збираємось у відпустку, разом забронювали квитки. Я прилетіла додому, ми поговорили – і все. Зв’язок із ним перервався. Телефон вимкнено, в соцмережі він не з’являється з 23 жовтня.

Я звелася за цей час до мінус семи кілограмів. Полетіти туди немає сенсу, у нього вже закінчився контракт, я додзвонилася його колезі хорвату і абияк зуміла це з’ясувати. Шістнадцятого числа виліт. Що робити, я не знаю. Квитки в мене, путівки в нього. А де Марко, я не знаю.

Варіант, що покинув мене, не проходить, бо машина його стоїть у гаражі. Словом, сиджу і розумію, що треба здавати квитки, надія, що він з’явиться, тане з кожною годиною.

З родичами його зв’язатися не можу, батьків немає у Марка, його сестра живе в Італії, телефону я не знаю. Найдивніше, що всі мої друзі думають, що все добре. А як мамі сказати, я взагалі не уявляю. Я 5 років ніде не відпочивала, все працювала, щоб поміняти квартиру на трикімнатну, так раділа, що я хоч кудись їду, путівки купували навпіл. Взяти нову путівку на пізніше лише на себе не варіант, грошей на неї просто нема. Оце так влипла.

Автор: Марина

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!