fbpx
Суспільство
“Звук, ніби з унітазу” – в мережі зчинився ґвaлт через низький рівень проведення ЗНО з англійської мови

Батьки випускників, які писали тести зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з англійської мови, та учні обурені завданнями і готуються оскаржувати результати.  передає Новости 24/7.

В мережі здійнявся справжній ґвaлт, спричинений нововведеним аудіюванням та невідповідністю завдань шкільній програмі та вимогам ЗНО.

«Здається, зріє скандал !!! Чиї діти сьогодні писали ЗНО з англійської мови? Спочатку своїм не повірила, потім прочитала коменти в інтернеті, неймовірно. В аудіювання не було зрозуміло ні слова. Батьки збирають підписи і пишуть в міністерство. Навіть відмінники написали погано. Усе. По всій країні », – пише пані Орлова.

У Міносвіти поки ситуацію не коментують, а батьки продовжують висловлювати свою думку в соцмережах.

Користувачці Марія Сорока пише: «Шановне Міністерство освіти і науки України, прокоментуйте, будь ласка, ситуацію, що склалася з сьогоднішнім ЗНО з англійської мови, а зокрема аудіювання. Що ви плануєте робити з величезною кількістю скарг від випускників, вчителів та батьків?».

«Вкотре обдурили наших дітей !!! Якість аудіювання не дала змоги нормально виконувати інші завдання !!! Діти просто завалили весь тест! Це ганьба!!! Хто буде ВІДПОВІДАТИ за результат дітей ?! », – підтримує її Юлія Шевченко

Також вчителі та спеціалісти відмічають завищену складність та неоднозначність тестів з граматики. Обрати правильну відповідь 16-17-річним дітям майже неможливо.

Величезна суперечка виникла через завдання з необхідністю пояснити, що саме мав на увазі автор, вживши слово, яке навіть не входить до програми ЗНО.

 

Випускники, їхні батьки та вчителі наголошують на тому, що умови для проходження тесту були несправедливими. Наголошують, що в деяких пунктах оцінювання якості освіти звук відтворювався просто жахливо або ж дітям не було зачитано їхнє право на подання апеляції, коли це була єдина можливість поскаржитись на процедуру проведенняю.

Зазначимо, що в одному з наступний дописів УЦОЯО опублікував роз’яснення щодо результатів тестування, а якому було сказано наступне:

facebook