fbpx
Шоу-бізнес
“Звичайна радість! Без зайвих слів”: Джамала вперше за три місяці війни в Україні показала своїх синочків-козаків (фото)

“Звичайна радість! Без зайвих слів”: Джамала вперше за три місяці війни в Україні показала своїх синочків-козаків (фото)

Співачка Джамала показала, як підросли двоє її синів, з якими вона прогулялася Стамбулом уперше за три місяці війни

Війна в Україні змусила Джамалу разом зі своїми синами виїхати до Туреччини. Але й за кордоном співачка не перестала допомагати Україні та регулярно дає благодійні концерти й розповідає усьому світу правду про російську агресію. А нещодавно за свої заслуги співачка удостоїлася престижної нагороди у США.

Через напружений графік виконавиці весь цей час не вдавалося як слід провести час зі своїми синами. Але все ж таки Джамала змогла присвятити себе дітям і простим радостям материнства. Разом зі спадкоємцями співачка пройшлася вуличками Стамбула та відвідала старовинну мечеть Айя-Софія.

У своєму Instagram співачка поділилася фотографіями синів, які підросли, під час прогулянки столицею Туреччини.

“Звичайна радість уперше за три місяці вийти на прогулянку з дітьми до центру Стамбула. Показати їм місто. Почуття ніби з минулого життя. Без зайвих слів”, – підписала серію фотографій зі спадкоємцями виконавиця.

Все буде Україна!

Фото взяте з мережі

You cannot copy content of this page