fbpx

Зять не сподобався одразу ні мені, ні моїм батькам. Сашко нічого не робив, не допомагав, тільки вихвалявся своїми зв’язками, і що в нього так все круто, що в нього багато знайомих, які йому допоможуть. У п’ятницю я прийшов з роботи і почув, як він дзвонить і кличе своїх друзів до нас у приватну оселю. «Приїжджайте до мене на котедж!». Почалися вимоги з боку молодого чоловіка дати йому грошей на покупку новенької квартири. Самі всі їздять на дні народження, в аквапарки, цирки з трьома дітьми. А через 9 місяців я дізнався, що у них народилася четверта дитина

Це почалося після того, як моя сестра познайомилася з хлопцем. Він не сподобався одразу ні мені, ні моїм батькам. Сашко нічого не робив, не допомагав, тільки вихвалявся своїми зв’язками, і що в нього так все круто, що в нього багато знайомих, які йому допоможуть.

Перший дзвінок продзвенів після того, як у п’ятницю я прийшов з роботи і почув, як він дзвонить і кличе своїх друзів до нас у приватну оселю. Тоді ми жили разом із сестрою, її чоловіком та моїми батьками. Батьків у той день не було вдома.

Зять сказав телефоном, запрошуючи друзів на шашлик: «Приїжджайте до мене на котедж!». Він взагалі чужа людина і жодної дошки не поставив в нашій оселі. Я відразу зрозумів, що побачивши велику хату в передмісті столиці, щось він мітить.

Другий епізод був у тому, що він нічого ніколи не допоміг ні на городі, ні в будинку, а просто приїжджав після роботи переночувати і у вихідні займався лише своїми справами. Зате зажадав окрему шафу для його солідних костюмів.

Далі моя сестра вийшла заміж за нього, і почалися сльози до розлучення. Почалися вимоги з боку молодого чоловіка дати йому грошей на покупку новенької квартири для молодої сім’ї, потім почалися вимоги його батьків продати щось, але допомогти дітям купувати нову квартиру.

Мої батьки дуже здивувалися таким розмовам і нічого не збиралися йому давати. Людина звикла лише вимагати, брати, щоб держава допомагала, бо сам з чорнобильської зони родом. Він так підвищив планку, знайшов раптом десь грошей (швидше за все дали його батьки) і вони з сестрою купили нову трикімнатну квартиру.

Сестра стала після цього така сама, як він: жадібна, хитра, постійно скаржиться, що так важко їй із двома дітьми, але народила й третього. Вони все прораховують, щоб їм допомогли держава з кредитом, батько з машиною, брат, тобто я, з ремонтом машини, а самі всі їздять на дні народження, в аквапарки, цирки з дітьми, а це все недешево коштує.

Я все це проаналізував і деякі речі підтвердили мої висновки. Вони скаржаться на все, що їм так важко віддавати кредит за квартиру, мої батьки віддають останні гроші, щоб їм допомогти, а вони їдуть до Іспанії всією сім’єю, потім через рік купують нову машину.

Причому і з мене вимагали також платити їм гроші по 250 доларів на місяць за проживання. Через рік після поїздки у відпустку до Іспанії вони купують новеньку машину, не знаю кредиту чи 100%, і мені її намагаються не показувати, не сказали навіть, що купили машину, тільки батько мені через тиждень сказав.

Постійно у новому одязі, все найкрутіше у них у квартирі, найкраще, навіть зараз, коли таке в Україні коїться.

Але вишенька на тортику в тому, що сестра просто перестала дзвонити мені, рідному брату, з Новим роком вітати, Днем народження, просто взагалі спілкуватися, а через 9 місяців я дізнався, що у них народилася четверта дитина.

Вони це пояснили тим, щоб я не заздрив їхньому щастю, тому не говорили. Це було дуже прикро, але я це пережив. Тепер не хочу з ними спілкуватися, з цими мажорами, які дуже круто злетіли і перестали спілкуватися з нами, ми ж для них бідняки з дружиною, які мотаються по орендованих квартирах з дитиною і нічого не досягли.

Сестричка мені якось висловила прямо за столом на дачі, що ми з дружиною нічого не досягли, у нас нічого свого немає, що ми нічого не розуміємо в житті! Як після цього з ними спілкуватися, скажіть?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com.

You cannot copy content of this page