fbpx

До цього вони жили в двушці в новобудові, ростили двох дітей, сина і дочку, моїх онуків. Я планувала що ми продамо їхню квартиру, додамо отриману компенсацію за зятя і купимо трикімнатну або будинок та й будемо жити разом: дочка, діти і я, а моя під оренду, аби мати постійний дохід. Але дочка сказала що з тих грошей нічого мати не хоче, спустить їх всі на розваги і поїхала з дітьми на Шрі Ланку на місяць. У мене спів від обурення немає просто

До цього вони жили в двушці в новобудові, ростили двох дітей, сина і дочку, моїх онуків. Я планувала що ми продамо їхню квартиру, додамо отриману компенсацію за зятя і купимо трикімнатну або будинок та й будемо жити разом: дочка, діти і я, а моя під оренду, аби мати постійний дохід.

Але дочка сказала що з тих грошей нічого мати не хоче, спустить їх всі на розваги і поїхала з дітьми на Шрі Ланку на місяць. Але про все розповім вам спочатку.

Я з Полтави. У мене була звичайна хороша родина, чоловік, дочка. Жили в трикімнатній квартирі, на яку самі заробляли.

Але з чоловіком правда після 40 років сталося охолодження, зрозуміли, що вже живемо просто як співмешканці і згодом вирішили розійтися, у кожного на той момент було своє особисте життя.

Розміняли ми свою трикімнатну і я купила собі однокімнатну студію, дочка Аліна вже була студенткою і додому тільки на вихідні приходила.

Заміж я вдруге не вийшла, хоча іноді і зараз маю романи – я вільна жінка.

Коли Алінка вийшла заміж і пішли дітки, я одразу почала їй допомагати, мої ж онучата! З ними я відчула новий приплив молодості, сил і сенс життя.

А потім сталося 24. І мого зятя забрали на фронт і він через два місяці поліг за нашу Україну. Я не відходила від дочки, підтримувала її у всьому.

А коли Аліна трохи відійшла, то повела себе дивно.

Справа в тому, що коли зятя забрало 24 пів року тому, я одразу склала план подальшого життя, оптимальний і для дочки з дітьми, і для мене самої.

До цього дочка і її родина жили в двушці в новобудові, ростили двох дітей, сина і дочку, моїх онуків.

І коли не стало зятя, я планувала що ми продамо їхню квартиру, додамо отриману компенсацію за зятя і купимо трикімнатну квартиру або будинок та й будемо жити разом: дочка, діти і я, а моя квартира буде під оренду, аби мати постійний дохід.

Але дочка сказала що з тих грошей, отриманих від держави, нічого мати не хоче, спустить їх всі на розваги.

і Аліна поїхала з дітьми на Шрі Ланку на місяць. все там витратить! У мене спів від обурення немає просто. І коли дочка повернеться, навіть не знаю, як з нею поводитися і спілкуватися.

Ось така в мене ситуація. Поділіться думками і порадами, дуже прошу!

Автор – Олена К.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page