fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Суспільство
10 квітня: що ні в якому разі не можна робити в цей день, а що потрібно обов’язково зробити

У православному церковному календарі це день вшанування пам’яті святого Іларіона Нового, ігумена Пеликитського. Інші назви свята: «Іларіон», «День Іларіона», «Євстрат», «Мати й мачуха».

Свою назву «виверни голоблі» день отримав за те, що до 10 квітня погода теплішає і снігу більше не чекають. Це значить, що прийшов термін прибирати сани. Джерело

Для цього їх потрібно звільнити від оглобель.

Святий Іларіон жив у 8 столітті. Багато років свого життя він провів у самітництві. Іларіон удостоївся сану священика за свою праведність і безгрішність.

А потім Церква призначила його ще й настоятелем Пеликитської обителі, що знаходилася недалеко від протоки Дарданелли. У Іларіона була здатність чудотворення, зцілення, прозорливості, вигнання бісів.

Святий пoмep у 754 році, тому що напав на монастир візантійський воєначальник Лаханодракон, і Іларіон просто не пережив його кaтyвaнь.

Чого не можна робити 10 квітня

Часто в цей день ще чистять ставки. Але зробити це потрібно обов’язково осяявши себе хресним знаменням, інакше водяний потягне до себе під воду.

Також ні в якому разі не можна говорити про водяного поруч з водою, а ще лаятися біля неї і пoминaти чорта.

Читайте також: Я не знаю, що таке материнська любов

Що потрібно обов’язково зробити

Сьогодні головною квіткою є мати-й-мачуха. Цю квітку наш народ дуже любив, навіть складав легенди про неї.

Рослина дуже корисна і з неї можна приготувати сьогодні лікарський чай.

При гpyдних xвopoбах потрібно поєднувати її з алтеєм і материнкою, щоб це був потогінний засіб – з малиною, від бронхіту заварюють з ромашкою.

Не забувайте, що Степанів вінок, який плетуть 15 серпня і який не тільки очищає дім від xвopoб, але і якщо заварити його трави, то допоможе хворому, сьогодні цей вінок втрачає свої цілющі сили.

Так що заварювати його немає сенсу.

Сни 10 квітня означають наступне:

якщо побачити курей — до з’ясування відносин;

сваритися з начальством — до спокійного життя;

вивертати собі кишені — до дрібної крадіжки;

пити молоко — до xвopoби батьків;

рубати курей або красти — до ганьби;

міряти хустку — до достатку;

вставляти скло в раму — до нового шлюбу.

Ну і звичайно не забувайте про те, що все ще триває Великий піст.

Related Post