fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
Цікаве
12 новорічних прикмет, які принесуть вам щастя і удачу у новому році! В народній мудрості є сенс.

Народні повір’я не обмежуються тільки спалюванням листочка з бажанням і поїданням попелу (або випиванням разом з шампанським).

Сьогодні радимо вам кілька перевірених часом прийомів і ритуалів, які закріплять вашу удачу в новому році.

На багатство і фінансову удачу

До настання Нового року віддайте всі свої борги і ні в якому разі не беріть на себе нові, інакше весь наступний рік будете ходити в боржниках.

У новорічну ніч покладіть собі в праву кишеню купюру. Чим вище її номінал – тим більший достаток приверне вона в ваш будинок.

Гостям новорічного застілля покладіть під тарілки по монеті – це теж супроводжує фінансову удачу. Монетки повинні бути не найдрібніші.

Додайте до прикраси новорічної ялинки монетки, загорнуті в красивий папір.

Прикрасьте новорічний стіл скарбничкою з грошима. В саму скарбничку покладіть жовті монетки, а під неї – велику купюру.

Перед початком новорічної трапези постукайте металевою ложкою по накритого столу зі словами: “Як зараз на столі повно, так би і весь рік було повно”.

Читайте також: ЩО НЕ КАЖІТЬ, А ВСЕ-ТАКИ НАЙКРАЩИЙ ДОМАШНІЙ ДЕСЕРТ – ЗРОБЛЕНІ ВЛАСНОРУЧ ЕКЛЕРЧИКИ! ОТ ХОЧ ПОТРІЙНУ ПОРЦІЮ РОБИ – А ДО ВЕЧОРА ВСЕ ОДНО ЗНИКАЮТЬ! РЕЦЕПТ, НА ЯКОМУ ДОБРЕ НАБИЛА РУКУ, – ТУТ.

На щастя і любов

1 січня першим переступити поріг будинку повинен чоловік.

Якщо лягти спати і не зустрічати Новий рік – змін в житті практично не буде.

Щоб у вагітної легко пройшли пологи, вона повинна першою скуштувати частування з новорічного столу.

Щоб в новому році зустріти майбутнього чоловіка, дівчині потрібно подарувати невеликі подарунки сімом дітям.

Не виносьте сміття в новорічну ніч – позбавите свій будинок щастя.

Постарайтеся не розбити посуд в святкову ніч, інакше весь рік будуть переслідувати сварки. Якщо щось розбилося – потрібно буде закопати це предмет.

Джерело: 

Related Post