fbpx
Breaking News
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
Нереально просто готується! А яке ж смачне і гарне!..
Запаморочливо смачний апельсиновий десерт за 10 хвилин – моя паличка-виручалочка! Завжди знаю, чим при мінімумі часу здивувати гостей!
Події
15-річна школярка з Запоріжжя зробила собі подарунок на день народження: народила двійню…

У Запоріжжі стала мамою 15-річна дівчинка. Рідні до цього поставилися спокійно.

15-річна школярка у день свого народження народила двійнят. Малюки з’явилися на світ на 33-му тижні вагітності. Після передчасних полог двійко хлопчиків опинилися у реанімації.

Про це пишевидання “Український південь”.

Мати юної породіллі – Світлана Некрасова – свою доньку жартома називає Джульєттою.

Жінка розповіла: свого обранця Ліза зустріла 1,5 роки тому. З того часу з 21-річним Олексієм мешкають разом.

Джерело: 

Related Post