fbpx
Breaking News
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Гороскоп на 16 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Середа для багатьох буде вдалим днем, a оcь деяким знакам треба остерігатися
Суспільство
29 жовтня: яке сьогодні свято, прикмети, що не можна робити

29 жовтня – 302-й день року за григоріанським календарем. До кінця року залишилося ще 63 дня.

Іменини – Євген, Олексій, Георгій, Іван, Кузьма, Леонтій, Терентій. Всесвітній день боротьби з інсультом

Яке православне свято відзначають українці 27 жовтня 2018 року. Крім цього, ми розповідаємо про найцікавіші і найважливіші прикмети на 27 жовтня.

Який православне свято 29 жовтня – що не можна робити

29 жовтня в церкві шанують пам’ять мученика Лонгіна. Святий покровитель цього дня Лонгин стояв на варті біля Хреста і Гpoбу Господнього, і в народному уявленні він став сторожем, що охороняє будинок від нечистої сили.

Коштує він біля воріт, які означають межу між будинком і іншим, чужим, ворожим світом і вважалися одним з найнебезпечніших для людини місць – саме тут людини може підстерігати нечиста сила.

Читайте також: ДОЛЯ ВІДДЯЧИЛА НАМ З ЧОЛОВІКОМ

Народні прикмети на 28 жовтня

Якщо зірки на Лонгіна яскраві – чекай гарної погоди, а якщо тьмяні – чекай дощу і снігу.

Якщо місяць на Лонгіна мутнувата і бліда – можливі мороз і сніг.

Сонце бреде в хмарах, як в тумані, – до негоди.

Гусь на одній лапі стоїть – одягайся тепліше.

Вітер подув з півночі – дощу не буде, небо проясниться.

Ворона завжди дзьобом до вітру сідає.

Виникнення тривалих туманів – до відлиги.

Якщо лист хоч і пожовтів, але опадає слабо – морози настануть нескоро.

Джерело.

Related Post