fbpx
Breaking News
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
Лайфхаки
5 речей, які зроблять вас щасливішими і допоможуть знайти сенс

У кожного є покликання. Але є і загальні для всіх людей речі, які допомагають нам стати щасливішими.

Покликання – розуміння призначення, яке дає мету і усвідомленість в справах. Якщо ми розуміємо, яке у нас покликання, значить, нам відомо, як і для чого ми добиваємося цілей в житті і навіщо живемо в принципі.

Протягом історії можна побачити безліч сценаріїв, коли люди, усвідомлюючи своє покликання, міняли цей світ. А як нам зрозуміти своє покликання?

Є як мінімум п’ять речей, до яких ви покликані і які не залежать від обставин.

1. Ви покликані працювати

Неважливо, яке у вас віросповідання, колір шкіри або очей. Неважливо, про що ви мрієте. Кожна людина створена, щоб працювати.

У хорошому сенсі цього слова. Речі про рабство, звичайно, немає, але ніде і ніколи не зустріти людей, впевнених, що лінь – це круто, а праця – доля близьких.

Лише за допомогою завзятості ми добиваємося поставлених цілей, і про це ж твердить приказка про працю та ставок. Трудитися – це рішення, ні про яку мотивацію тут мова не йде. Якщо ми хочемо чогось досягти, то праця – краще, що може нам допомогти.

Читайте також: 10 НОВОРІЧНИХ ПОДАРУНКІВ ДЛЯ СПРАВЖНЬОГО ЧОЛОВІКА

2. Ви покликані піклуватися про близьких

У переважної більшості людей на планеті є мама, тато і інші родичі, але практично всі ми з віком віддаляємося від батьків.

Ми займаємося своїм життям, навчанням і роботою, іноді прикриваємося хобі або особистим життям, щоб виправдати брак уваги по відношенню до батьків. І мова навіть не про серйозні проблеми, а про звичайну увагу.

Турбота – це не нейтралітет, це якісь дії. Це більше, ніж просто приятельські відносини. І якщо раптом ви зараз спробуєте заявити, що з вашими батьками неможливо побудувати хороші відносини, то варто кілька разів подумати.

Деякі люди мріють мати або повернути батьків. Якщо з вашими зараз все в порядку, просто зателефонуйте їм. Турбота = справи.

3. Ви покликані розвиватися

У вас може бути тисяча талантів, але якщо ви не будете вкладати час і сили, то все це так і залишиться на зародковому рівні.

Прийняли рішення займатися грою на музичному інструменті – дійдіть до кінця і станьте професіоналом. А якщо хочеться здатися, нагадайте собі про те, для чого ви це робите.

Якщо йдете на роботу, то не варто думати про неї як про кабалі, де ви проводите 40 годин в тиждень, але задумайтеся про те, що і як зробити більше і краще, щоб проявити себе.

Кожен учений, філософ, творча людина не шкодували себе і працювали на 200%. Наприклад, Томас Едісон ділився, що до 50 років він працював в середньому по 18 годин на день. Ось це завзятість!

4. Ви покликані передавати знання іншим

Знання, які ми отримуємо від батьків, в університеті, читаючи літературу і вивчаючи інтернет, дані нам не для того, щоб заховати все це у себе в голові і ні з ким не ділитися.

Ваш досвід, знання, інформація про всі сфери життя потрібна, щоб ви підтримували, надихали і наставляли інших.

Не ховайте свої таланти, реалізуйте їх і передавайте іншим! Можливо, в молодості це здається не дуже актуальним заняттям, але з часом процеси навчання і наставництва придбають величезну важливість.

5. Ви покликані робити добрі справи

Люди в цьому світі нікому нічого не винні. Так думають багато. Головне – не робити нічого поганого, а інше неважливо. Це не так! Є ситуації, коли і бездіяльність носить негативний характер. Пройти повз нужденного – не погано чи що? Побачити літньої людини в громадському транспорті і не поступитися місцем – нормально це?

Недостатньо просто не робити поганого, нам потрібно робити гарне, щоб бути хорошими людьми.

Не думайте, що добрі вчинки – доля інших людей. Допомагати, дарувати, підтримувати – завдання кожного з нас.

На завершення хочеться сказати, що у кожного з нас є мрія і є таланти. І, напевно, є місія на цій землі, яку ми називаємо покликанням . Але це не означає, що все інше неважливо.

Трудитися, піклуватися про батьків, розвиватися, наставляти інших людей і робити добрі справи – кожна частина має значення, і ми не можемо відбутися і бути повноцінними без цієї бази. Зате, якщо ви виконуєте всі п’ять пунктів, шанси знайти своє покликання і здійснити його зростають багаторазово.

Джерело.

Related Post