fbpx
Лайфхаки
Готуємось до холодної зими! Як зберегти тепло в домівці: простий лайфхак, який заощадить до 20% тепла

Готуємось до холодної зими! Як зберегти тепло в домівці: простий лайфхак, який заощадить до 20% тепла

Поради, які допоможуть побороти холод в нелегкий для України час. Всі ми розуміємо, що підвищення комуналки не уникнути!

Через підвищення комуналки та обіцянки важкої зими від уряду варто попіклуватися про збереження тепла у квартирі чи будинку заздалегідь. Читайте у матеріалі, як ефективно затримати тепло у приміщенні.

Поради, які допоможуть тримати вашу оселю в теплі та зекономити на опаленні.

Не закривайте батареї

Щоб кімнати прогрівалися рівномірно та отримували більше тепла, не заставляйте батареї чи радіатори іншими речами. Те саме стосується і штор, і тюлів, які вбирають в себе тепло та не пропускають теплі хвилі до приміщення.

Не перегрівайте приміщення

Щоб зекономити на теплі, варто не перегрівати зайвий раз приміщення, у яких ви не знаходитеся. Так само не варто прогрівати до високих градусів житлові кімнати та вітальні – через це взимку ви ризикуєте частіше хворіти на застуду.

Замість постійного та потужного обігріву краще просто тепліше одягнутись – так ви не тільки зекономите сотні гривень за комунальні послуги, але і будете тримати свій імунітет у тонусі.

Перевірте вікна

Майже половина тепла, яке продукують батареї, просто зникає через погану герметику вікон. Ретельно перевірте ваші вікна, чи немає у них шпарин та тріщин, через яке “тікає” тепло.

Потурбуйтеся про теплоізоляцію за допомогою скотчу та фольги. Якщо це не допомагає, можна скористуватися монтажною піною.

Використовуйте фольгу

Щоб більше тепла поступало безпосередньо до приміщення, а не йшло в стіну, помістіть на стінку за батареєю лист фольги.

Такий простий лайфхак може заощадити до 20 відсотків тепла.

Поставте жалюзі на вікна

Металеві жалюзі можуть зарадити втратам тепла у квартирі. Річ у тім, що через скло йде значна кількість теплого повітря, тож скляні поверхні, які виходять на вулицю, необхідно ізолювати.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua