fbpx
Лайфхаки
Як почистити сковорідку: 2 експрес-способи, про які ви не знали. Спробуйте – і насолоджуйтеся результатом!

Пропонуємо перевірені народні рецепти, які допоможуть очистити сковорідку до блиску. І все це без агресивної хімії і дорогих покупних засобів.

Сода і перекис

Усього 2 інгредієнта – і ваша сковорода сяє як нова. Змішайте соду і перекис до стану кашки. Розподіліть отриману суміш на сковороді, не забудьте про бортики і ручки. Залиште суміш до засихання, хвилин на 15.

Губкою для миття посуду ще раз протріть суміш, видаляючи її зі сковороди разом з брудом. Промийте водою і насолоджуйтеся результатом! Джерело

Мило і сода

Ще один цікавий і недорогий засіб складається з 100 г господарського мила, 100 мл окропу, 75 г соди.

Мило натерти на крупній тертці, додати воду, ретельно збити міксером або вінчиком до отримання щільної однорідної піни.

Всипати соду і ще раз добре перемішати – готово! Масою можна чистити не тільки сковороди, посуд, але і кахель, плиту – все що завгодно. Зберігати її можна в закритій банку до наступного застосування.

Читайте також: АНГЕЛ МІЙ ЧИ “ПОЩАСТИЛО”? НЕЙМОВІРНА ІСТОРІЯ ПРО ТЕ, ЩО ГОСПОДЬ ЗАВЖДИ ПОРУЧ, А МИ ЦЬОГО НЕ ЦІНУЄМО. “А СТАРШИЙ ХЛОПЧИК ВСЕ ЦЕ ЧУВ І ПОДУМАВ: ЯКЩО У НЬОГО ТАКИЙ ПОГАНИЙ БРАТИК, НА ЯКОГО ВСІ, НАВІТЬ МАМА, ПЛЮЮТЬ, ТО НАВІЩО Ж ВІН ТАКИЙ ВЗАГАЛІ ПОТРІБЕН? НУ І ВЗЯВ ЙОГО З КОЛЯСКИ, ВИЙШОВ НА БАЛКОН, ЯКИЙ БУВ ВІДКРИТИЙ ЧЕРЕЗ СИЛЬНУ СПЕКУ…”

Фото з відкритих джерел.

facebook