fbpx
Лайфхаки
За термін придатності цих 10 продуктів можна не переживати! Зберігайте і вживайте на здоров’я! 

Рис

Якщо рис буде зберігатися в місці без екстремальних перепадів температур, то він збереже свої смакові якості і склад мікроелементів протягом 30 років!

Мед

Бджоли зробили мед практично недоступним для бактерій, це єдиний в світі продукт з вічним терміном зберігання.

Сухе молоко

Даний винахід людства зробив молоко набагато зручнішим в зберіганні, адже воно не псується десятиліттями. Ймовірно, незабаром медики доведуть, що сухе молоко теж зберігається необмежений час без наслідків.

Сіль

Мінеральний продукт стоїть осторонь від біологічної суєти і зберігається дуже довго.

Соєвий соус

Навіть якщо ви його відкриєте і поставите в холодильник, де соус буде взаємодіяти з ароматами інших продуктів і вбирати їх в себе, він залишиться придатним до вживання протягом 3 років.

Цукор

Зберігайте цукор в сухому і прохолодному місці, тоді ви зможете без проблем створити свій стратегічний запас!

Сушені боби

Наука знає випадки приготування тридцятирічної квасолі, люди стверджували, що вона майже нічим не відрізнялася від свіжої. Джерело

Кленовий сироп

Ще один продукт на природному цукрі, який зберігає смакові якості дуже довго.

Алкогольні напої

Не дарма пірати зберігають на кораблі ром десятиліттями, за цей час він не втратить і краплі смаку. Те ж саме відноситься до інших міцних напоїв, наприклад, віскі, горілки та коньяку. Але слабоалкогольні напої псуються швидко.

Читайте також: ЦІЄЮ НЕЙМОВІРНО СМАЧНОЮ СТРАВОЮ, ЯКА ЗВЕТЬСЯ БЕШБАРМАК, ЯКОСЬ ПРИГОСТИЛА МАМА ПОДРУГИ. А НАВЧИЛАСЯ ЖІНКА ГОТУВАТИ ЦЕ ДИВО В СВОЄЇ МАТЕРІ. СПРАВА В ТОМУ, ЩО КОЛИСЬ ЇХ РОДИНА БУЛА ВИСЛАНА З УКРАЇНИ В КИРГИЗІЮ. З ТИХ ЧАСІВ І ЛЮБОВ ДО БЕШБАРМАКА. ТЕПЕР І Я ГОТУЮ ЧАСТО ЦЕ БЛЮДО, БО ДУЖЕ СМАЧНЕ!

Фото ілюстративне.

facebook